كد مطلب : 63741 تاریخ : 1398/12/03
 

ابراهیم نوروزی فر خبر داد:
جشنواره جوان موفق فرصتی برای تبیین جایگاه جوانان/

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز از جشنواره موفق به عنوان فرصتی برای تبیین جایگاه جوانان کارآمدی البرز نام برد و گفت: نفرات برگزیده در اجتماع عظیم جوانان استان البرز معرفی و تقدیر می شوند.


 به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز،  ابراهیم نوروزی فر رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه که صبح امروز در دفتر این سازمان برگزار شد، جشنواره موفق را فرصتی برای تبیین جایگاه جوانان البرزی دانست و اظهار کرد: جشنواره فوق فرصتی برای نمایش توانمندی های جوانان موفق و دارای ابتکار است که به نوعی می توان در تبیین جایگاه ارزشمند و مهم آنان در جامعه جهت بروز و شناخت استعدادهایشان کمک نمود.

نوروزی فر خاطرنشان کرد: سال های گذشته ادارات، ارگان ها و سازمان ها نیروهای جوان و موفق خود را برای شرکت در جشنواره معرفی می کردند و در پایان از آن ها تقدیر می شد.

عالی ترین مقام مسئول در سازمان بسیج رسانه البرز با اشاره به این موضوع که،برگزاری جشنواره جوان موفق امسال با رویکرد جدید تعریف و برنامه ریزی شده است، تصریح نمود: امسال رویکرد جدیدی تعریف شد مبنی بر اینکه جوانان موفق استان البرز رزومه و مستندات خود را برای شرکت در جشنواره ارسال کنند که فرصت ارسال آثار تا ۲۳ فروردین ماه بود.

میعادگاه ما روز چهارشنبه 28فروردین/ جوان موفق البرز در قاب نمایش توانمندی ها
نوروی فر تاکید کرد: از نفرات برگزیده جشنواره جوان موفق در روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه ساعت ۱۷ در اجتماع عظیم جوانان استان البرز که با حضور ارزشمندان جوانان و اصحاب رسانه در میدان توحید برگزار می شود تقدیر به عمل می آید.

رییس سازمان بسیج رسانه البرز نقش ارزشمند رسانه را در خصوص رسالت ذاتی خویش مبنی بر نقد سازنده در تمامی امور جهت بهبود جامعه  یادآور شد و اذعان داشت: رسالت خبرنگاری می طلبد در کنار انعکاس اقدامات و عملکرد مسؤولین، مطالبه گری و نقد سازنده از آن ها نیز صورت گیرد تا بتوان از این طریق به بهبود عملکرد مدیران کمک کرد.

وی  در بخش دیگری  به اقدامات صورت گرفته از سوی این سازمان پرداخت و گفت: اقداماتی در سال های گذشته از سوی سازمان بسیح رسانه استان البرز در زمینه های معیشتی، حمایتی و زیارتی انجام شد و در سال جاری نیز در کنار مباحث آموزشی، این اقدامات پرقدرت تر از پیش صورت می گیرد.

اصحاب رسانه البرز از سلامت کاری کافی برخوردار هستند
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز همچنین البرز را استانی متمایز از دیگر استان های کشور به لحاظ بُعد جغرافیای و موقعیت استراتژی برشمرد و افزود : اگرچه این استان گرایش سیاسی دارد اما اصحاب رسانه از سلامت کاری کافی برخوردار هستند که گسترش این موضوع مستلزم همکاری بیش از پیش خبرنگاران است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با قدردانی از اهتمام نماینده ولی فقیه در البرز درخصوص برپایی جشنواره جوان موفق، مطرح کرد: پس از این فرصتی برای نمایش توانمندی های جوانان موفق و دارای ابتکار که در ادارات و ارگان ها مشغول نبودند فراهم نبود اما امسال این فرصت به کمک امام جمعه شهر کرج ایجاد شد‌.


تاریخ درج : 1398/01/26 12:24

©2010 www.KHABAR31.ir . All Rights Reserved