کد مطلب : 64684 / تاریخ ثبت : 1400/09/15 20:04

چپردار

اجرای بد یک طرح خوب؛ جمع آوری سبدهای زباله شهری

حتی اگر طرح جمع آوری سبدهای زباله از در منازل به بهترین شیوه نگارش شده باشد، اجرای نامناسب آن باعث شده نتیجه ای بسیار بد به همراه داشته باشد

 
به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز،  جواد چپردار در پانزدهمین جلسه کمیسیون تلفیق شورای شهر یکی از بدترین اقدامات شهرداری کلانشهر کرج را  اجرای بد طرح جمع آوری سبدهای زباله  عنوان کرد و گفت: از دیدگاه ما که به عنوان نمایندگان مردم در جلسات مختلف و مناطق شهری حضور پیدا می کنیم و شنوای خواسته ها و دغدغه های آنان هستیم، طرح جمع آوری سبدهای زباله که بدون تدبیر طرح جایگزین به اجرا درآمد، آسیب های بسیاری را برای شهر و شهروندان به همراه داشته است.
 
وی، اذعان کرد: یک طرح زمانی خوب به شمار می آید که با دیدگاه کارشناسی تهیه و نگارش شده و به ویژه در مرحله اجرا بتواند رضایت عمومی را به همراه داشته باشد.
 
عضو کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج، این نارضایتی عمومی را حاصل سوء مدیریت معاونت خدمات شهری عنوان کرد و افزود: پس از این نباید هیچ طرحی بدون بررسی و تهیه مقدمات مناسب به اجرا درآید.
 
رئیس شورای شهر کرج، همچنین درباره خرید مخازن مکانیزه مورد نیاز شهر نیز مطالبی را طرح کرد و یادآور شد: در حالیکه سازمان مدیریت پسماند و معاونت خدمات شهری بودجه هایی برای خرید این مخازن در اختیار دارند، چرا این اتفاق به سرعت در شهر رخ نمی دهد؟
 
وی، از معاونت و سازمان مربوطه خواست، لیستی از هزینه کرد اعتبارات مرتبط با خرید این مخازن به شورای شهر ارائه دهند.
 مسیحا اقتداریان/ شورای شهر کرج
.چاپ مطلب
جمع اوری طرح اجرا صیانت زباله سبد پسماند شهرداری
تعداد دفعات مشاهده شده : 94