کد مطلب : 64519 / تاریخ ثبت : 1400/07/22 15:09

نجید جلالی مهر

از سر گرفته شد؛ عملیات ساخت بیمارستام 96تختخوابی شهر جدید هشتگرد

مجری ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد گفت:اگر همکاری ها و موانع در طی کار پیش نیاید این نوید را به هموطنان عزیز می دهیم که، تا یک سال آینده تکمیل و بهره برداری شود.
مجید جلالی مهر مجری ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد درگفتگو با خبرنگار شبکه خبری البرزkhabar31  از آغازازسرگیری ساخت این بیمارستان خبر داد و اظهار کرد: سال 79عملیات کلنگ ‌زنی  این بیمارستان  تخصصی  بر زمین زده شد که به خاطر مشکلات سند ثبتی  زمین کار احداث آن  متوقف شد.

جلالی مهر با بیان این که، ادامه ساخت این بیمارستان در سال ۹۳ به بخش خصوصی واگذار شد، گفت: واگذاری به بخش خصوصی می بایست کار را تسهیل می کرد. اما متاسفانه مشکلات مختلف مانع تکمیل آن در زمان مقرر شد.

مجری ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد با اشاره به  تمهیدات دولت سیزدهم ، نبنی بر تکمیل پروژه های نیمه کاره،  تصمیم لازم برای از سرگیری عملیات ساخت بیمارستان فوق اتخاذ و ایتارت کار زده شد واکنون در حال ساخت و تکمیل این بیمارستان هستیم.

جلالی مهر ازتخریب پنج هزار مترمربع  از سازه بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهر جدید هشتگرد  در طی این مدت خبر داد و تصریح کرد: عموما سازه ها مادامی که متوقف می شوند ،هر گونه عوامل طبیعی موجب تخریب آن می شود که در این راستا نوسازی بخش های تخریب شده آن بخشی از سر گرفته شده و با همت و تلاش مضاعف  شروع به کار نموده ایم.

شهرحدید هشتگرد فاقد بیمارستان فعال است دیگر موضوعی بود که  جلالی مهربه  آن اشاره  داشت و خاطرنشان کرد: بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی در این شهر ساخته و راه اندازی می شود.

وی درادامه پیشرفت فیزیکی بیمارستان را حدود ۷۰ درصد برآورد کرد و اذعان داشت:  اگر همکاری ها و موانع در طی کار پیش نیاید این نوید را به هموطنان عزیز می دهیم که، تا یک سال آینده  تکمیل و بهره برداری شود.
مجری ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد  یادآور شد: شهرجدید هشتگرد در ۴۰ کیلومتری شمال غربی کرج مرکز استان البرز واقع شده وعملیات ساخت آن با هدف اسکان جمعیت سرریز کلانشهرهای تهران و کرج از سال ۱۳۶۸ آغاز شد و اکنون ۸۶ هزار نفر جمعیت در این شهر ساکن هستند.
شایان ذکر است:  انتظار می رود با تکمیل و واگذاری حدود ۵۰ هزار واحد مسکن مهر و بیش از ۲۰ هزار واحد مسکن طرح اقدام ملی جمعیت این  شهر از ۵۰۰ هزار نفر فراتر می رود.
.
 مسیحا اقتداریان
.چاپ مطلب
عملیات ساخت بیمارستان هشتگرد جلالی مهر
تعداد دفعات مشاهده شده : 62