کد مطلب : 64274 / تاریخ ثبت : 1400/03/30 10:45

حضور ۹۵ درصدی واجدین شرایط رای در چهارباغ

فرماندار چهارباغ با اشاره به اینکه ۳۹ درصد جوانان در پای صندوق‌های رأی در این شهرستان حاضر شدند، گفت: طبق پیش بینی‌ها مشارکت مردم شهرستان چهارباغ به ۹۵ درصد رسید که ۴۸ درصد بانوان و مابقی آقایان بودند.

قدرت الله شمیرانی، فرماندار چهارباغ، صبح امروز در جمع خبرنگاران، ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم شهرستان در انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری، گفت: با توجه به اینکه چهارباغ به تازگی از بخش یه شهرستان تبدیل شده، این تغییرات باعث شد ۹۵ درصد واجدین شرایط رای، با هدف ایجاد تغییرات مثبت در این شهرستان در انتخابات شرکت کنند.

وی ادامه داد: ۴۸ درصد شرکت کنندگان در انتخابات شهرستان چهارباغ زن و ۵۲ درصد مرد بوده اند.

شمیرانی تاکید کرد: ۳۹ درصد مجموع شرکت کنندگان را جوانان یعنی افراد بین ۱۸ تا ۳۵ سال تشکیل داده اند.

وی اضافه کرد: در مجموع ۶۴ شعبه اخذ رای برای شهرستان چهارباغ در نظر گرفته شده بود که شمارش ۵۹ مورد از آنها به پایان رسیده و در حال تجمیع آراء اخذ شده هستیم.

وی گفت: مردم با حضور گسترده در این انتخابات بار دیگر حماسه آفریدند و نقشه‌های دشمن را نقش برآب کردند.

فرماندار چهارباغ تاکید کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات روز گذشته علاوه براینکه پایه‌های نظام و انقلاب را محکم کرد، قدرت چانه زنی ایران را در عرصه‌های بین المللی افزایش خواهد داد.

وی در پاسخ به اینکه آیا تخلفی در فرایند برگزاری انتخابات گزارش شده، گفت: تا به این لحظه گزارشی از وقوع تخلف  در این شهرستان به دست ما نرسیده است.
.چاپ مطلب
قدرت اله شمیرانی فرماندار چهارباغ
تعداد دفعات مشاهده شده : 200
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید