کد مطلب : 64272 / تاریخ ثبت : 1400/03/30 10:16

شکایات مستند کاندیداها پیگیری می‌شود

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان البرز گفت: معترضین نسبت به نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان البرز می‌توانند طی دو روز بعد از اعلام نتایج قطعی شکایت و اعتراض خود را به صورت مکتوب و مستند به هیأت اجرایی در فرمانداری شهرستان ارائه دهند.

 علی حدادی، رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان البرز، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، با اشاره به حضور با شکوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، گفت: قدردان مردمی هستیم که در راستای عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران همواره ثابت قدم هستند و با حضور پای صندوق‌های رأی نشان دادند تحریم‌های دشمن باعث ناامیدی آن‌ها نخواهد بود.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان با اشاره به اینکه حضور مردم تحریم‌ها را بی اثر کرد، یادآور شد: دشمن تمام سعی خود را به کار گرفت که پیوند میان مردم و نظام را از بین ببرد اما یکبار دیگر دید مردم پای انقلاب ایستاده‌اند؛ مردم نشان دادند هجمه‌های دشمن بی اثر است.

این مقام مسؤول در بخش دیگری در خصوص اخباری مبنی بر وجود تخلف انتخاباتی و خرید و فروش رأی، اظهار کرد: با قاطعیت، برمبنای قانون و مستندات ارائه شده به شکایت کاندیداها در مورد تخلفات احتمالی در انتخابات شوراها رسیدگی خواهد شد.

وی یادآور شد: معترضین نسبت به نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان البرز می‌توانند طی دو روز بعد از اعلام نتایج قطعی شکایت و اعتراض خود را به صورت مکتوب و مستند به هیأت اجرایی در فرمانداری شهرستان ارائه دهند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: به داوطلبان عزیز شوراهاوشهروندان شریف، این اطمینان را می‌دهیم برای مبارزه با هرگونه پول پاشی و یا خرید و فروش رای با استناد به مدارک متقن رسیدگی و با قاطعیت برخورد قانونی انجام خواهیم داد.
.چاپ مطلب
علی حدادی
تعداد دفعات مشاهده شده : 190
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید