کد مطلب : 64241 / تاریخ ثبت : 1400/01/28 21:01

مستند پدر روی پرده نمایش رفت

مستند" پدر" به کارگردانی محراب جلیل نیا و پریسا احمدی در حالی روی پرده نمایش رفت که، ماندگارترین بهانه، جهت بزرگداشت مقام پدر و به مناسبت یادبود استاد عزیز زنده یاد رضا احمدی نویسنده، موسس اموزشگاه زمرد، عکاس و خطاط و از جمله رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، بود

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز(khabar31)
فرزند هنر باش نه فرزند پدر/ فرزند هنر، زنده کند نام پدر
مستند" پدر" به کارگردانی محراب جلیل نیا و پریسا احمدی در حالی روی پرده نمایش رفت که، ماندگارترین بهانه، جهت بزرگداشت مقام پدر و به مناسبت یادبود استاد عزیز زنده یاد رضا احمدی نویسنده، موسس اموزشگاه زمرد، عکاس و خطاط و از جمله رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، بود.
پریسا احمدی در این باره می گوید: مستند پدر در بردارنده بسیاری از ابعاد گسترده فردی و اجتماعی است که خداوند برای آرامش و رفاه جامعه ای کوچک با نام خانواده به عنوان کوهی سترگ مقام بخشیده است که اگر پدر نباشد شالوده خانواده می تواند به دست بادهای لرزان تزلزل یاید و اساس آن دچار خدشه شود.
این کارگردان جوان همچنین اظهار کرد: از دیگر موضوعات مورد توجه در این مستند این است که، سعی شده به شخصیت پردازی و معرفی پدر بزرگوارم استاد رضا احمدی موشکافانه  پرداخته شود تا شاید بتوانم با این کار، اندکی از زحمات بی بدیل وی را در لحظاتی که در سکوت وهم ناک قلب و روح ما پرکشید به تصویر کشم.
احمدی همچنین خاطرنشان کرد: مستند پدر با ایده پردازی کارگردان و فیلم ساز جوان کشور محراب جلیل نیا کلید خورد و روی پرده نمایش رفت.  
گفتنی است استاد رضا احمدی دردیدنی ترین  لحظه های رقص بهار آنهم در تاریخ 13 فروردین 1343 زندگی را جان بخشید  و در فصل طنازی های طبیعت پاییز آنهم در 23 ابان 1399زندگی  را به جاودانگی دیدار خدایش بخشید و در آغوش معبود آرامش یافت.
شایان ذکر است: مستند پدربا ایده پردازی محراب جلیل نیا و به کارگردانی پریسا احمدی و محراب جلیل نیا
نورپردازی: آتلیه ماهور
صدابردار: امیر سیف
فیلمبرداری و تدوین:پریسا احمدی
و با حضور: یاسین جعفر زاده، آمنه حامدی، علی کوهزادی، محراب جلیل نیا، مینا ، مهسا، پریسا و پرستواحمدی
همچنین موسسه علمی فرهنگی سیمای آفرینش اسفند 1399اکران شد.
 


مسیحا اقتداریان
.چاپ مطلب
مستند پدر احمدی بزرگداشت
تعداد دفعات مشاهده شده : 384
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید