کد مطلب : 64035 / تاریخ ثبت : 1399/06/21 18:59

تامین امنیت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی

فرمانده انتظامی استان البرز گفت:تامین امنیت کامل دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستانهای کرج ، فردیس و اشتهارد با حضور پررنگ پلیس در مکان های اخذ رای در حال برگزاری است.به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، سردار محمدیان با اعلام این خبر اظهار کرد: طرح تامین امنیت انتخابات از مدت‌ها پیش در ستاد فرماندهی انتظامی استان تدوین و به تمامی رده های اجرایی ابلاغ شده است و تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات و تامین نظم و امنیت این روز مشخص شده است.
وی با اشاره به رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در حین برگزاری انتخابات بیان کرد: واجدان شرایط رای، هنگام حضور در پای صندوق‌های اخذ رای ، حتما زدن‌ ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و هشدارهای بهداشتی را جدی گرفته و انتخاب خود را به ساعات پایانی رای گیری موکول نکنند.
فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به اینکه تامین امنیت برگزاری انتخابات مهمترین فصل از این رویداد سیاسی و اجتماعی در کشور است بیان داشت: امیدواریم تا ساعات پایانی رای گیری امنیت را به شکل مطلوب حفظ کنیم و انشاالله کاندیدای اصلح به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند.
محمدیان خاطرنشان کرد: از مردم شهید پرور انتظار می رود همانند دوره های قبل با خادمان خود در مجموعه نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته باشند.
 
مسیحا اقتداریان به نقل از پلیس
.چاپ مطلب
امنیت البرز انتظامی انتخابات دور دوم مردم صحنه
تعداد دفعات مشاهده شده : 92
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید