کد مطلب : 64032 / تاریخ ثبت : 1399/06/10 20:51

علی حدادی

حقآبه 15ساله سدطالقان کجا مصرف می شود/ وقت ان رسیده که مسوولین با تلنگر رسانه ها بیدار شوند

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان گفت: با توجه به عملکرد سازمان بسیج رسانه البرز، به راحتی می توان پی برد که، رسانه زمانی پویا می شود که لباس بسیجی تن کند و حلقه اتصال صداقت میان مردم و مسوولین باشد تا مطالبه گری بحق مردم را واکاوی نماید. زمان آن رسیده که مسوولین تلنگرهای خبرنگاران را به خود گیرند


به گزارش خبرنگار شیکه خبری البرز، شامگاه دوشنبه دهم شهریور ماه 1399علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در دیداربا ابراهیم نوروزی فر رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز، این دیدار را دیداری ارزشمند در مسیر اعتلای ارزش های انسانی و بصیرت افزایی اهالی رسانه دانست و اظهار کرد: قیام کربلا بزرگ ترین پیامش آزادگی و بصیرت افزایی دینی و انسانی است که بنده به نوبه خودم این ایام را به شما و مردم عزیز ایران و استان البرز تسلیت می گویم. ارزشمندی ما در اعتماد و اعتقاد به حضرت حسین (ع) و قیام برحق ایشان می باشد.
حدادی در ادامه با اشاره به این که، زمان آن رسیده، جبهه حق را بشناسیم ، افزود: اگر مردم در صدراسلام (واقعه غدیر) بصیرت کافی را داشتند قطعا واقعه عاشورا اتفاق نمی افتاد. آنچه ما را شکل داده است حادثه غدیر و اعتقاد و باوری که تا به امروز استمرار داشته است. چرا که انسان اگرخود را با  جبهه حق وفق دهد، مسیر را درست تشخیص خواهد داد.
وی  با اعلام این مطلب که، "ما سرباز ولایت هستیم" گفت: مردم ما مردمی با بصیرت و همراه هستند که در همه احوال  نشان دادند هیچ چیز نمی تواند آنان را از نظام دور نگه دارد. اما نباید از نظر دور داشت که سرباز ولایت بودن یعنی نه از ولایت عقب بمانیم و نه از وی پیشی گیریم که این کندروی و تندروی ها موجب سقوط می شود.
" امنیت امروز ما در گرو رشادت هایی است که حاصل آن شهدا هستند وهمیشه و همه حال مدیون شهدا هستیم "مطلبی بود که حدادی از آن به عنوان سرفصل شروع کار نمایندگان مردم درمجلس یاردهم یاد کرد واذعان داشت: مجلس یازدهم با اعتماد و اعتقاد رای مردم فعالیت خود را آغاز نمود و در همان ابتدا پیمان محکمی با شهدا بستند و آن این  که آنان را همیشه مدنظر داشته باشند . چرا که امنیت و اقتدار ملی و فرا ملی  امروز ما مدیون شهداست.
"در مسیر خط رهبری و بهره مندی ازتدابیر ایشان، بزرگترین سرمایه و ظرفیت ایران است"  دیگر سخنی بود که، این نماینده به آن اشاره داشت و تصریح کرد: ایران از ظرفیت های خوبی برخوردار است . مهم ترین آن، حرکت در مسیر رهبری و بهره مندی از سخنان ایشان است که باید قدردان این ظرفیت باشیم.
حدادی تصرریح کرد: همه می دانیم این روزها حال مردم حال خوبی نیست و باید این نگاه درست تبین شود. وظبفه ما این است که، اعتماد مردم را خدشه دار نکنیم  چرا که مردم همیشه به ما اعتماد داشته و دارند. لذا باید از ایجاد شکاف طبقاتی ، مواظبت و مراقبت کنیم .
او در بخش دیگری  ضمن تقدیر از زحمات نوروزی فر به عنوان رئیس سازمان بسیج رسانه البرز تاکید کرد:با توجه به عملکرد سازمان بسیج رسانه البرز، به راحتی می توان پی برد که،  رسانه زمانی پویا می شود که لباس بسیجی تن کند و حلقه اتصال صداقت میان مردم و مسوولین  باشد تا مطالبه گری بحق مردم را واکاوی نماید. زمان آن رسیده که مسوولین  تلنگرهای خبرنگاران  را به خود گیرند.
حدادی اذعان داشت: مادامی  که خبرنگاران مطالبه گر باشند قطعا اتفاقات مثمر ثمری رقم خواهد خورد.
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس یازدهم ضمن کنکاش مشکلات پیش روی خبرنگاران ، اظهار کرد: معیشت، بیمه و مسکن خبرنگاران از حمله مهم ترین دغدغه مندی آنان می باشد که تلاش بر این است بتوانیم این مشکلات را کاهش داده و رفع مشکل نماییم.
محور دیگر سخنان حدادی معطوف به اصلاح قوانین و اجرایی شدن قوانین مدون ودرست  از سوی مجلس یازدهم  شد که در این باره اذعان نمود:  برخی از قوانین مطروحه در مجلس مغایر با سیاست های کلی از سوی مقام معظم رهبری درراستای اقتصاد مقاومتی است. قوانین باید به گونه ای وضع شوند که  رشد و توسعه اقتصادی را سبب شوند نه این که، ایجاد مانع کند.
او گفت: نظارت درست داشتن یعنی کف جامعه را دیدن است.
این نماینده همچنین به مطالبه به حق مردم طالقان در خصوص عدم استفاده حقآبه سد طالقان جهت تامین آب شرب، اشاره کرد و تصریح کرد: همانطور که پیش تر عنوان شد، استان البرز ازپتانسیل و دارایی های بسیار بالایی برخوردار است که متاسفانه دستخوش برخی بی توجهی ها از سوی مسوولین شده است. نمونه بارز آن هم، روستای خسبان مجاورشهرک طالقان می باشد که علی رغم وجود سد طالقان، مردم این روستا آب شرب در منزل ندارند و باید مسیری را برای تهیه آب طی کنند.
وی خاطرنشان کرد: سوال اینجاست که، حقآبه سد طالقان در طول 15سال گذشته کجا رفته است؟ آیا گناه مردم  این منطقه نجابت بیش از حد آنان است که محروم از حقآبه و دیگرامکانات  می باشند.
.
 
 


 
مسیحا اقتداریان
.چاپ مطلب
حدادی ساوجبلاغ نماینده یازدهم طالقان مجلس رسانه حقابه
تعداد دفعات مشاهده شده : 297
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید