کد مطلب : 63942 / تاریخ ثبت : 1398/12/06 22:31

علی اکبری خبر داد:

اعمال تمهیدات بهداشتی در بقاع متبرکه البرز

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه به ویژه اماکن عمومی، تمهیدات بهداشتی در این اماکن اجرا می شود

به گزارش شبکه خبری البرز ،مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف البرز در خصوص احترام به امامزادگان استان البرز اظهار کرد: آستان مقدس امامزادگان واجب التعظیم البرز همه روزه پذیرای خیل کثیری از ارادتمندان وعلاقه مندان به ذریه پاک و مطهر اهل بیت عصمت و طهارت (ع) هستند.

وی  در ادامه به بحث اهمیت نظافت این اماکن اشاره داشت و افزود: به همین منظور ضدعفونی و استریل مرتب درب های ورودی و خروجی، دستگیره های ضریح مطهر، جامهری ها، سرویس های بهداشتی، زایرسراها و تمام سطوحی که در معرض تماس عمومی قرار دارند، به مدیران بقاع متبرکه ابلاغ شده است.

علی اکبری از دیگر این اقدامات را فعال شدن کفش داری ها برای نگهداری کفش های زایران عنوان کرد و گفت: در صورت نبود کفش داری نسبت به استریل کردن کیسه های کفش اقدام شود.

مدیر روابط عمومی اوقاف البرز عدم توزیع نذورات فاقد بسته بندی را  در شزایط کنونی ضروری دانست  و تصریح کرد: آنچه باید مدنظر قرار گیرد این است که،  از توزیع غذای نذری و نذورات فاقد بسته بندی تا زمان اعلام رفع خطر آلودگی عمومی جلوگیری شود و حتی الامکان ماسک و ژل ضدعفونی کننده به صورت رایگان در دسترس زایران قرار گیرد.

وی  در بخش دیگری اطلاع رسانی و بالا بردن سطح آگاهی مردم در خصوص ویروس کرونا  را مهم دانست و  یادآور شد:  باید از ظرفیت های تبلیغات محیطی بقاع متبرکه به منظور آگاهی بخشی عمومی برای کاهش و جلوگیری از انتشار این بیماری استفاده بهینه  شود که در این راستا برای ا طلاع رسانی بیشتر در بقاع متبرکه استان ۱۵ بنر تبلیغات و اطلاع رسانی برای پیشگیری از شیوع این بیماری چاپ و نصب شده است.

علی اکبری اذعان داشت: همچنین قرار است ۱۰ هزار بروشور تبلیغاتی در خصوص این بیماری چاپ و در اختیار زایران قرار گیرد.ر

تنی است:: در استان البرز ۱۰۰ امامزاده واجب التعظیم در ۸۵ بقعه متبرکه آرام گرفته اند.


مسیحا اقتداریان
.چاپ مطلب
تمهیدات امازادگان بهداشتی اوقاف البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 146
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب