کد مطلب : 63934 / تاریخ ثبت : 1398/11/23 13:57

شهبازی در همایش بازرسان البرز:

200 بازرس، مسوولیت کنترل و نظارت برانتخابات البرز/ رضایتمندی عامل مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

رای مردم همانی خواهد بود که در صندوق رای انداخته می شود.چرا که تمام تلاش فرمانداران، بخشداران ، ستاد انتخابات، استانداری بر تعامل و هم افزایی و پیشگیری از هر گونه تخلف در روز اخذ رای است


به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، پیش از ظهر امروز چهارشنبه 23بهمن ماه همایش بازرسان شعب اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور رییس بازرسی انتخابات وزارت کشور، استاندار البرزو بازرسان استان البرز در سالن شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد.
شهبازی در این مراسم با اشاره به  اهمیت سلامت انتخابات عنوان کرد: سلامت انتخابات طبق ماده 25 قانون انتخابات امری مهم تلقی می شود و به همین منظور این امر خطیر علاوه بر فرمانداران و استانداران ، وزارت کشور به عنوان مسوول اجرایی،  بازرسانی را نیز مامور این موضوع  نموده تا نظر بر انتخابات باشند.
استاندار البرز همچنین  به راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و حضور پرشور مردم، پرداخت و افزود: روز گذشته علی رغم برودت شدید هوا مردم در البرز حاضر شدند  ومیثاقی دوباره با مقام معظم رهبری و آرمان های انقلاب بستند.
وی با بیان این که، 22 بهمن امسال مصادف شد با چهلمین روز شهادت سرباز وطن، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی  گفت: 22بهمن امسال ما متفاوت تر از سال های پبش بودو مردم  عاشقانه در این حضور سنگ تمام گذاشتند.
شهبازی میزان مشارکت مردم در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی را 53درصد عنوان کرد و خاطرنشان کرد: انتخابات امسال ما باید پرشورتر از دوره های قبل باشد وباید حداقل به  70درصد  برسد و این مهم تحقق نخواهد یافت مگر با رضایتمندی مردم  در امور و مسائل مختلف معیشتی و اقتصادی.
استان البرز طبق گزارشات وزارت کشور در امر کاندیداتوری مجلس، رتبه نخست کشور را از آن خود نموده اظهار داشت: این اتفاق خوبی بود و با این تلالو و خرسندی باید  تدابیر لازم را جهت اخذ مشارکت بالای 70 درصد در نظر بگیریم.
عالی ترین مقام دولت در استان البرز مهم ترین راهبرد  در خصوص مطالبه های و نیازهای مردمی ودر راستای جلب مارکت حداکثری مردم  رصد پروزه های نیمه تمام دانست و اذعان داشت: پروژه های معطل مانده استان را رصد کرده و با پیگیری های استانی و ملی نسبت به رفع موانع و گره گشایی آنها اقدام کردیم که این امر توفیقات خوبی را همراه داشته است

وی در بخش دیگری به مردم این اطمینان خاطر داد که: رای مردم همانی خواهد بود که در صندوق رای انداخته اند. چرا که تمام تلاش فرمانداران، بخشداران ، ستاد انتخابات، استانداری  بر تعامل و هم افزایی و پیشگیری از هر گونه تخلف در روز اخذ رای است.
شاخص های امنیت در البرز بسیار خوب است موضوعی بود که استاندار البرز به آن اشاره داشت و گفت: تبلیغات از روز 24بهمن آغاز می شود. با توجه به جلسات حضوری با داوطلبان آنان را از قوانین مطلع  نموده ایم. لازم به ذکر است که،  تمامی ارکان برقراری امنیت البرز نیز، آمادگی خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم اعلام کردند.
ماموریت بازرسان ماموریت سنگین و مسوولیت خطیری است، مطلبی بود که شهبازی اذعان داشت و افزود: هزار و 200 شعبه اخذ رای در البرز وجود دارد که هزار و 200 بازرس، مسوولیت کنترل و نظارت بر آنها را بر عهده دارند.
وی همچنین تصریح کرد: بازرسان بی شک بر قوانین انتخابات  به خوبی اشراف دارند. به طور قطع بازرسان باید افرادی شکیبا، مسلط به قانون و شجاع باشند تا بتوانند ماموریت خود را به نحو مطلوب انجام دهند و کار رصد، پایش و پیشگیری از وقوع هر گونه تخلفات را دنبال کنند.
استاندار البرز افزود: امید است با تمهیداتی که اندیشیده شده، در 2 اسفند ماه امسال شاهد برگزاری انتخاباتی رقابتی، سالم، امن و با مشارکت بالا باشیم.


 


مسیحا اقتداریان
.چاپ مطلب
همایش بازرسان البرز امنیت انتخابات سلامت حضور مردم
تعداد دفعات مشاهده شده : 56
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب