کد مطلب : 63931 / تاریخ ثبت : 1398/11/20 11:36

بومی سازی توسط شرکت ایرانی

دستاوردی دیگر از منطقه اقتصادی پیام/ اولین خط تولید مودم های خانگی نسل ۴ ثابت

در سال رونق تولید و به همت یک شرکت ایرانی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پیام اولین خط تولید مودم های خانگی نسل 4 ثابت (TDD_LTE) بومی سازی و راه اندازی شد

 به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام،  از راه اندازی اولین خط تولید مودم های خانگی نسل 4 ثابت خبر داد و اظهار کرد: در سال رونق تولید و به همت یک شرکت ایرانی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پیام اولین خط تولید مودم های خانگی نسل 4 ثابت (TDD_LTE) بومی سازی و راه اندازی شد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت تارک صنعت فردا از سال 1395 و در راستای کمک به صنعت مخابرات ایران اقدام به راه‌اندازی اولین خط تولید  مودم های TDD_LTE در کشور نموده و تولید انواع مودمهای نسل 4 را در دستور کار دارد.

این مقام مسوول تصریح کرد: این شرکت در حال راه اندازی خط تولیدUPS های صنعتی با توان های مختلف می باشد که در سال 1399 به تولید انبوه خواهد رسید.

شایان ذکر است:  منطقه ویژه اقتصادی پیام در نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران از تاریخ 18تا 20 بهمن ماه در محل نمایشگاه های بوستان چمران پذیرای عموم علاقمندان می باشد.
 
مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
بومی سازی شرکت فرودگاه پیام نسل 4 مودم تارک صنعت فردا
تعداد دفعات مشاهده شده : 167
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب