کد مطلب : 63780 / تاریخ ثبت : 1398/04/27 20:39

کشف بیش از 123 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیسی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 123 کیلو و 400 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس البرز و خراسان جنوبی خبر داد


به گزارش شبکه خبری البرز، سرهنگ "علی عسکری" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در تشریح این خبر گفت: در پي اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روي عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد فردي مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از استان های شرقی کشور خریداری کرده و با استفاده از يک دستگاه کاميون هوو در پوشش محموله تجاري در حال انتقال آن به استان خراسان جنوبی است.
وی افزود: بلافاصله موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبي اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران  با پشتيباني و هدايت اطلاعاتي پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور ديهوک-فردوس اعزام و پس از رصد و پايش خودروهاي عبوري در نهایت خودرو مورد نظر را شناسايي و در یک فرصت مناسب متوقف کردند.
سرهنگ عسکری ادامه داد: در بازرسی از کامیون مورد نظر 123 کيلو و 400 گرم مواد مخدر ترياک که به صورت ماهرانه اي در زير ماشين جاساز شده بود کشف و خودرو نیز توقیف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با اشاره به این که در این عملیات 2  قاچاقچی دستگیر شدند تصریح کرد: متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده تحویل مراجع قضائی در استان خراسان جنوبی شدند.#
 


به نقل از پایگاه پلیس
.چاپ مطلب
کشف مواد مخدر پلیس البرز عملیات قاچاقچی مبارزه دیهوک
تعداد دفعات مشاهده شده : 166
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید