کد مطلب : 63771 / تاریخ ثبت : 1398/04/16 12:20

عزیزالله شهبازی

برای نخستین بار؛ البرز روی ریل افزایش جذب اعتبارات عمرانی

نماینده عالی استان البرز گفت: یکی از توفیقات ارزشمندی که در راستای افزایش 15 درصدی اعتبارات عمرانی در بودجه 98 جهت تقویت زیربناهای عمرانی کسب کرد سبب شد برای نخستین بار در تاریخ این استان، البرز جزو سه استان برتر کشور در افزایش اعتبارات عمرانی قرار گیرد

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، عزیزاله شهبازی استاندار البرز در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب که، " برای اولین بار البرز جزو سه استان برتر کشور روی ریل افزایش اعتبارات عمرانی قرار گرفت" اظهار کرد: یکی از مهم ترین برنامه های مسئولین استانی اعتبار بخشی کشوری در حوزه عمران و پروژه هایی است که به نوعی فرصت را برای توسعه زیرساخت ها و رشد استان فراهم می آورد، می باشد.

شهبازی خاطرنشان کرد:  از این رو با مطالعات دقیق و تخصصی بر روی فرصت‌ها و چالش‌های البرز، ریل گذاری صحیحی در جهت جذب اعتبارات این استان صورت گرفته است.

"البرز از ابتدای استقلال و تفکیکش از تهران، پایه اعتباری ضعیفی داشته" دیگر موضوع مورد بحث استاندار البرز بود که به آن اشاره داشت و تصریح کرد: متاسفانه علی‌رغم رشد سریع جمعیت، افزایش روز افزون مهاجرت و دغدغه‌های همجواری با پایتخت، زیرساخت‌های لازم مهیا نشد.

عالی ترین مقام استان البرز از افزایش 15 درصدی اعتبارات عمرانی خبر داد و گفت: یکی از توفیقات ارزشمندی که در راستای افزایش 15 درصدی اعتبارات عمرانی در بودجه 98 جهت تقویت زیربناهای عمرانی کسب کرد سبب شد برای نخستین بار در تاریخ این استان، البرز جزو سه استان برتر کشور در افزایش اعتبارات عمرانی قرار گیرد.

وی  یادآور شد: قابل ذکر این که، سهم البرز از اعتبارات کل کشور در سال 98 حدود 1.58 درصد است که این میزان در سال 97 حدود 1.53 درصد بوده است.
محبوبه(مسیحا) اقتداریان
.چاپ مطلب
شهبازی البرز افزایش اعتبار عمرانی سه استان
تعداد دفعات مشاهده شده : 175
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید