کد مطلب : 63713 / تاریخ ثبت : 1397/12/09 10:46

اعلام لیست منتخب فعالان اقتصادی در انتخابات اتاق

گذر از سهم خواهی؛ سلام به اتحاد

سومین دوره انتخابات اتاق بازرگانی کم شورتر از همیشه در حال اجراست. انتخاباتی که سکانداران اقتصادی بخش خصوصی رابه مدت چهارسال مشخص می کند وبه رغم اهمیتی که دارد شاید دلایل فراوانی را بتوان برشمرد تا به بی انگیزگی رای دهندگان در پیگیری اخبار انتخابات و شرکت در ستادهای خلوت اما پرهزینه ائتلاف ها پی برد

لیست منتخب جمعی از فعالان اقتصادی البرز برای انتخابات اتاق منتشر شد. در این لیست که به همراه یک بیانیه کوتاه منتشر شده، تاکید بسیاری بر لزوم اتحاد بخش خصوصی برای عبور از بحران ها و چالش های فراروی اقتصاد کلان کشور صورت گرفته و به نوعی رفتارهای برخی از اعضای ادوار سابق را مورد نکوهش قرار داده است.

لیست اسامی منتخب و بیانیه را در ادامه می خوانید:

با سلام و احترام
فعالان محترم بخش خصوصی در زمینه های مختلف بهتر از هر کسی دیگری چالش های امروز را نه با ذهن و مطالعه بلکه با روح و روان و رگ و پی خود حس میکنند و بر همگان پوشیده نیست بخش تولید حتی در تامین حقوق کارگران به دشورای افتاده چه رسد به تامین ضروریات گسترش تولید. به مین مقیاس شرایط برای دیگر بخش ها هم با سختی طی می شود و متاسفانه به دلیل اینکه نهادی برای متحد کردن و هم افزایی بخش خصوصی نبود یا اگر بود در دسته بندی ها و جدلهای بی ثمر برای امور شخصی افتاد این همگرایی شکل نگرفت و اتحاد اهالی اقتصاد  علیرغم طی شدن دو دوره از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز عقیم و تنها در حد یک رویا باقی ماند.

مع الاسف امروزه شاهد خط کشی ها و یارکشی هایی هستیم که دوره های پیشین را یادآوری می کند و شوربختانه این بار کار به دشمنی و تخریب هم کشیده شده است. موضوعی که بعد از انتخابات و شروع به کار اتاق جدید می تواند کوه کینه های این دوران را چنان پنبه و آتش بگیراند و همه را بسوزاند.

فارغ از یارکشی های موجود جمعی از فعالان اقتصادی استان که دغدغه مند وضع کنونی هستند، از میان گزینه های موجود لیستی را پس از بررسی های بسیار انتخاب کرده اند که امیدواری بیشتری برای طراحی مسیر و دست یابی به اهداف را می دهد. افرادی که دارای کارنامه ای شاخص و مشخص اند و به ما این نوید و امید را می دهند اتاق سوم دستیابی به اهداف عالیه اقتصادی را ترسیم و مسیر را برای نیل به آن همار سازند.

از شما عزیزان که واجد شرایط شرکت در انتخابات هستید می خواهیم در صورت اممکان ضمن بررسی دقیق و کسب اعتماد لازمه با رای خود همراه ما شوید تا بخش خصوصی بتواند به جایگاه واقعی و شایسته خود برسد.

لیست اسامی منتخب به حضورتان تقدیم می گردد:

صنعت:

اميني
عابدي
سعيدي
مالمير
ملكپوري

—————
بازرگاني:

بيات
هاشمي
زرافشان
كياني
سريزدي

————
كشاورزي:

خاني
كاظم ميرجليلي
احمد ميرجليلي

——————-
معدن:

محيط
ظهوري

.چاپ مطلب
اتاق بازرگانی البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 1442
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب