کد مطلب : 63699 / تاریخ ثبت : 1397/12/01 08:51

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج اعلام کرد؛

رعایت حقوق شهروندی در توزیع اقلام مورد نیاز/ تشدید نظارت بر بازار گوشت و مرغ از سوی فرمانداری کرج

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج گفت: آنچه مهم بنظر می رسد و می بایست شهروندان نسبت به آن اهتمام بیشتری به خرج دهند رعایت حقوق یکدیگر است که این مهم جز با همکاری و همیاری شهروندان تحقق نخواهد پذیرفت


به گزارش شبکه خبری البرز، مهندس مجرد معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری  کرج  در راستای نظارت بر میادین و مراکز توزیع اقلام در شهر کرج با حضور در میادین توزیع گوشت و مرغ در این شهرستان اظهار داشت:  آنچه مهم بنظر می رسد و می بایست شهروندان نسبت به آن اهتمام بیشتری به خرج دهند رعایت حقوق یکدیگر است که این مهم جز با همکاری و همیاری شهروندان تحقق نخواهد پذیرفت.
وی خاطرنشان کرد: اگر این اتفاق به بهترین شکل ممکن میان شهروندان صورت پذیرد بدون شک  بازخورد خوبی را به همراه خواهد داشت.
مجرد ضمن درخواست از مردم جهت عدم مراجعات مکرار در مراکز توزیع اقلام (بخصوص گوشت و مرغ) گفت: شهروندان عزیز خود باید به این موضوع واقف باشند که، رعایت حقوق دیگران بخصوص اقشار کم درآمد جامعه جهت دریافت اقلام مورد نیاز امری ضروری است. لذا از مردم عزیز این انتظار می رود تا  از دریافت و مراجعات مکرر به مراکز توزیع خودداری نمایند تا این اقلام بدست همه مردم و افشار کم درآمد نیز برسد

این مقام مسوول در فرمانداری کرج از تداوم عرضه گوشت در بازار خبر داد و تاکید کرد: با همکاری مردم میتوانیم روز های پایان سال را بدون محدودیت اقلام اساسی  بازار متعادلی داشته باشیم.
 
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج همچنین اذعان داشت: نظارت و بازدیدهاهای میدانی از مراکز توزیع گوشت و مرغ در شهرستان بطور قطع تشدید خواهد شد.
محبوبه اقتداریان در گفتگو با روابط عمومی فرمانداری کرج
.چاپ مطلب
فرمانداری توزیع اقلام گوشت بازار میادین کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 248
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب