کد مطلب : 63695 / تاریخ ثبت : 1397/11/21 08:56

بیانیه سپاه البرز به مناسبت یوم الله 22بهمن

دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) نقطه عطفی در تاریخ ایران عزیز است، انقلابی که ستم و زبونی را از کشور زدود و فرصت را برای اجرای فرامین الهی در همه شئون جامعه فراهم کرد

به گزارش شبکه خبری البرز، سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز  در بیانیه‌ای به  مناسبت فرارسیدن  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، آحاد ملت ایران را به حضور در این جشن ملی دعوت کرد. متن این بیانیه‌ به شرح زیر است: در چنین روز فرخنده‌ای (22بهمن) حق بر باطل و جنود رحمانى بر اولیاى شیطان و حزب اللَّه بر طاغوت و طاغوتیان غلبه نمود و حکومت عدل اسلامى مستقر گردید و دست انتقام حق از آستین ملت رزمنده ایران بیرون آمد و نصرت اعجازآمیز اسلام بر کفر تحقق یافت. (صحیفه امام، ج12، ص46)
دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) نقطه عطفی در تاریخ ایران عزیز است، انقلابی که ستم و زبونی را از کشور زدود و فرصت را برای اجرای فرامین الهی در همه شئون جامعه فراهم کرد.
ایام‌الله فجر مقطعی ماندگار در تاریخ ملت بصیر و دین باور ایران از انقلاب اسلامی است، فجر امید و افتخار در بهمن ۱۳۵۷ با ایثارخون شهدا و مجاهدت‌های کم نظیر مردم سلحشور که به نام خدا برخاستند، وزیدن گرفت.
تردیدی نیست این نهضت بزرگ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشات گرفته از قیام عاشورا و حمایت مستضعفان و مظلومان و افق پیش روی آن رؤیت خورشید مهدوی (عج) است.
سران استکبار و در راس آن شیطان بزرگ آمریکا از شروع نهضت بزرگ انقلاب اسلامی ایران با توطُئه‌های گوناگون از جمله ترور، تحمیل 8 سال جنگ، تحریم‌های ظالمانه و دیگر دسیسه ها سعی کردند از حرکت و پیشرفت انقلاب اسلامی جلوگیری کنند اما حضور همیشه مردم در صحنه‌ها با اتحاد و یکپارچگی زیر سایه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) همواره دشمنان را مایوس کرده است.
جبهه دشمنان انقلاب اسلامی در شرایط خطیر کنونی کانون اصلی مقابله خود با نظام اسلامی و ملت ایران را در جنگ‌های ترکیبی با نمادهای دیپلماسی ، جنگ اطلاعاتی - تبلیغاتی و رسانه ای، جنگ اقتصادی و عملیات روانی قرار داده تا با ناکارآمد سازی و ناتوان نشان دادن نظام و زیر سوال بردن مبانی انقلاب اسلامی، از ظهور ثمرات و دستاوردهای جدید و استمرار آن جلوگیری کرده و با دادن نشانه‌های غلط، القای یأس و نومیدی و گسترش بی اعتمادی در جامعه و به مسئولان نظام به اهداف شوم خود برسد، غافل از اینکه "ومکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین".
امروز و با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷، جمهوری اسلامی و ملت عظیم الشأن با سربلندی در مصاف راهبردی و تاریخ‌ساز با نظام سلطه و استکبار، روند تکاملی و حرکت به سمت آرمان‌های بلند و تمدن ساز خود را پویاتر و پر فروغ‌تر از هر مقطع تاریخی تداوم بخشیده و به کوری چشم دشمنان، "چهلمین"سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شکوهتر از همیشه جشن می‌گیرند.
هم‌زمانی دهه فجر با ایام فاطمیه فرصتی مغتنم برای یادآوری اشتراک فرزندان اهل‌بیت(ع) و همه آزادگان با فداکاری حضرت‌ فاطمه(س) در دفاع از خط مستقیم انقلاب اسلامی خواهد بود.
 
اکنون و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز بار ديگر بر حفظ و حراست از مباني ، آرمان ها و دستاورد هاي انقلاب اسلامي تاکيد نموده و ضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي امام خميني ( ره ) و رهبر معظم انقلاب اسلامي ، حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي و اداي احترام به مقام شامخ همه شهداي راه اسلام و انقلاب ،ضمن دعوت از همه مردم عزیز استان البرز جهت حضور با شکوه در اين راهپيمايي شکوهمند اعلام مي دارند در راه اعتلاي ميهن اسلامي از هيچ تلاشي فروگذار نخواهند کرد و با افتخار در کنارساير اقشار مردم در راهپيمايي روز 22 بهمن حضور خواهند يافت.
 
 
"و ما النصرالا من عندالله العزیز الحکیم
روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی( ع) البرز
 
روابط عمومی سپاه البرز
.چاپ مطلب
دهه انقلاب اسلامی عطف امام خمینی
تعداد دفعات مشاهده شده : 416
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید