کد مطلب : 63618 / تاریخ ثبت : 1397/10/02 11:06

راه‌اندازی چند میدان جدید میوه و تره‌بار در کرج

شهردار کرج بر ضرورت افزایش میادین مرکزی میوه و تره بار در شهر تاکید کرد.

به گزارش خبرآنلاین، علی اصغر کمالی زاده در زمینه اظهار کرد: کرج با کمبود میدان مرکزی میوه و تره بار مواجه است و باید به فکر راه اندازی میادین جدید در شهر باشیم.

وی ادامه داد: با راه اندازی دو یا سه میدان جدید، تمرکز از میدان مرکزی محمد شهر برداشته می‌شود و شاهد کاهش ترافیک و تردد خودروهای حمل میوه و سبزی در آن محدوده خواهیم بود.

شهردار کرج افزود: با توجه به نتیجه بخش بودن اجرای این طرح در برخی شهرها، در فاز اول به دنبال راه اندازی یک میدان با تجهیزات و امکانات ویژه مثل سردخانه و ... در غرب شهر هستیم.

کمالی زاده با اشاره به ظرفیت استان در تولید میوه و سبزی توضیح داد: البرز یکی از قطب‌های صادرات میوه در کشور است و ظرفیت‌ ویژه ای در این بخش دارد و به نظر می‌رسد راه اندازی یک میدان میوه و تره بار در کنار فرودگاه پیام بتواند در به فعلیت رساندن بخشی از این ظرفیت موثر باشد.

وی ابراز کرد: با راه اندازی این میدان، علاوه براینکه فرایند صادرات میوه و سبزی از استان با سهولت و کیفیت بهتری انجام می‌شود، سرویس دهی به شهر نیز  با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد.

شهردار کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود به آمادگی شهرداری برای ساخت برج اصناف در کرج اشاره کرد و گفت: شهرداری آمادگی دارد هر نوع همکاری در زمینه صدور مجوز یا تغییر کاربری برای ساخت این برج را با اتاق اصناف داشته باشد.
.چاپ مطلب
علی اصغر کمالی زاده میدان میوه و تره‌بار کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 3534
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب