کد مطلب : 63607 / تاریخ ثبت : 1397/09/27 10:47

پارسایی:

مجلس از طرح محدود کردن فضای مجازی استقبال نمی‌کند

سخنگوی کمیسیون اصل نود: فضای مجازی گسترده است و نمی توان جلوی افرادی که در این فضا فعالیت می‌کنند را گرفت .بهرام پارسایی در مورد طرح تعدادی از نمایندگان مجلس برای ایجاد برخی محدودیت‌ها در فضای مجازی گفت: قانونمند کردن مسائل خوب و مفید است ولی اینکه بخواهیم برخوردهای سلبی و‌ تند انجام دهیم خوب نیست و هیچگاه هم جواب نمی‌دهد.

سخنگوی کمیسیون اصل نود ادامه داد: ساماندهی این مسئله نیاز به قانون جدید ندارد. چند کانال را در گذشته بستند و مدیران آنها را گرفتند؟ نگرانی دوستان از اینکه بخواهند قانونی برای قانونی کردن این برخوردهای سلبی وضع کنند و به این برخوردها جنبه قانونی بدهند معلوم نیست .

نماینده شیراز در مجلس خاطر نشان کرد: دولت، مجلس و قوه قضاییه به این نتیجه رسیده‌اند که قوانین را به سمتی ببرند که برخوردهای سلبی و آمار زندان‌ها کاهش یابد و اینگونه طرح ها در تعارض با سیاست کلی است که همه به دنبال آن هستند.

پارسایی خاطرنشان کرد: بعید می دانم چنین طرحی در مجلس مورد استقبال قرار گیرد چراکه ما به اندازه کافی قوانین برای گرفتن و زندانی کردن داریم و مجلس و دولت و قوه قضاییه به این سمت می روند که آنها را کاهش دهند .

وی گفت: فضای مجازی گسترده است و نمی توان با این برخوردها جلوی افرادی که در این فضا فعالیت می‌کنند را گرفت .
.چاپ مطلب
سخنگوی کمیسیون اصل نود بهرام پارسایی
تعداد دفعات مشاهده شده : 3489
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب