کد مطلب : 63489 / تاریخ ثبت : 1397/09/14 13:23

تجمع کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) کرج مقابل استانداری

جمعی از کارکنان بیمارستان امام خمینی(ره) کرج صبح امروز چهارشنبه 14 آذرماه در اعتراض به حدود یکسال حقوق معوقه خود در مقابل استانداری البرز تجمع کردند.

نائب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج امروز چهارشنبه با بیان اینکه سی و سومین تجمع کارکنان این بیمارستان مقابل استانداری البرز برگزار شد، گفت: برخی مشکلات این بیمارستان را غیرقابل حل می‌ دانند در حالی که اقتصاد درمان در شرایط فعلی از سودمندترین فعالیت‌هاست و به خاطر همین است که پزشکان چندان تمایلی به مهاجرت به خارج از کشور ندارند.

قاسم طاهری افزود: بیمارستان امام خمینی (ره) کرج هم در بهترین موقعیت مکانی قرار گرفته و از برند، تجهیزات و پزشکان و پرسنل عالی برخوردار است اما متأسفانه به علت سوءنیت یا سوءمدیریت به چنین وضعیتی گرفتار شده است.

وی اظهار داشت: برخی مشکل این بیمارستان را ناشی از دولتی شدن تعرفه‌ ها می‌ دانند اما در همان ابتدای تغییر تعرفه‌ ها، پیشنهادهای کاربردی زیادی به مسئولان داده شد اما گویا برخی خواهان حل مشکل نبودند.

طاهری با بیان اینکه می‌ شد با افزایش خدمات و جذب بیماران بیشتر، تهدید را به فرصت تبدیل کرد، گفت: یکی دیگر از پیشنهادات این بود که بیمارستان به شرکت تعاونی پرسنل یا همیاری واگذار شود اما کسی توجه نکرد.

نائب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج تصریح کرد: به مسئولان استان گفتیم مذاکراتی برای تملک مجدد بیمارستان با بنیادشهید انجام دهند تا مرکزی مشابه مرکز خاتم‌الانبیا ایجاد شود اما کسی وقعی به این پیشنهاد ننهاد.

وی با بیان اینکه ما معتقدیم این پیشنهادات کاربردی می‌توانست مشکل بیمارستان را حل کند گفت: باید کسانی که با سوءنیت و یا سوءمدیریت پرسنل بیمارستان را با مشکلات زیادی مواجه کرده‌اند را پای میز محاکمه کشاند.
تیتریک
.چاپ مطلب
تجمع کارکنان بیمارستان امام خمینی استانداری
تعداد دفعات مشاهده شده : 32
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید