کد مطلب : 63481 / تاریخ ثبت : 1397/09/14 11:16

فرشی :

بهره برداری از 2 نیروگاه خورشیدی در شهرک های صنعتی البرز

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: 2 نیروگاه خورشیدی در شهرک صنعتی اشتهارد و کوثر البرز به بهره برداری رسید

محمد امین بزازی پور فرشی افزود: نیروگاه خورشیدی شهرک صنعتی اشتهارد به ظرفیت 15 کیلووات و شهرک صنعتی کوثر به ظرفیت پنج کیلووات راه اندازی شدند.

وی اضافه کرد: بهره برداری از این پروژه ها با هدف استفاده هر چه بیشتر از انرژی های تجدید پذیر در شهرک های صنعتی انجام شد.

بزازی پور فرشی گفت: با هدف توسعه شهرک های صنعتی و ایجاد زیرساخت ها به منظور جذب سرمایه گذار، طرح های عمرانی در این شهرک ها در حال اجرایی شدن است.

وی ادامه داد: به همین منظور عملیات خاکبرداری ،زیر سازی ،جدول گذاری ،کانال بتنی،سیل بند و رمپ اشتهارد2 (امیدالبرز) با اعتباری افزون بر 55 میلیارد ریال در حال اجرا است.

بزازی پور فرشی در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای طرح ارتقای مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی نظرآباد اشاره کرد و اظهار داشت: این طرح با دبی یک هزار و 600 متر مکعب بر ثانیه در دستور کار قرار گرفته و پس از انجام مطالعات در آینده ای نزدیک عملیاتی می شود.

وی ادامه داد: واحدهای تولیدی موظفند فاضلاب خود را پیش از ارسال به شبکه تصفیه شهرک پایش و پالایش کنند تا از ورود خام فاضلاب به تصفیه خانه و اخلال در عملکرد آن جلوگیری شود.

بیش از سه هزار و 500 واحد تولیدی و صنعتی در این استان مشغول به فعالیت هستند.
ایرنا
.چاپ مطلب
بهره برداری نیروگاه خورشیدی شهرک های صنعتی البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 110
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید