کد مطلب : 63474 / تاریخ ثبت : 1397/09/14 10:04

خطاب به مسوولان

نامه سرگشاده نایب رییس شورای کار بیمارستان امام خمینی (ره) کرج

کارکنان بیمارستان حضرت امام خمینی ( ره) کرج پیرو پیگیریهای دو ساله مطالبات واحیاء مجموعه همچنان طی دو سال بلاتکلیفی و سردر گمی بعد از سی ویکمین جلسه تحصن مجددا دست به تجمع صنفی زدند.

به گزارش شهروندالبرز ، اما با این وجود کسی در بین ما ابراز وجود نکرده که راه حلی پیدا کند ویا به جهت چاره اندیشی .. حد اقل وعده ای بدهد... .ولی ظاهرا اون گم شده ای که ما دنبالش هستیم پیدا نشده ...

متعجب از آنم که یک مسئول در این شهر نیست که پاسخگو باشد پس حق وحقوق شهر وندی کجا رفته... .. راستی یادم نبود که اینها فقط یه شعاره.. و واقعیت نداره ..  ...پس چرا ؟؟

 مسئولین حداقل بفکر جان بیماران باشند اون بیماری که به اینجا مراجعه میکند همه هستی خود را از دست داده .. بیماران نیاز به توجه و مراقبت دارند اما عده ای مانند سازمان همیاری ها در صدد این هستند که خود برای جامعه بیماری ایجاد کنند !!!!....    ولی باز فکر احیاء این بیمارستان هم باشند تا اون بیمار به اینجا مراجعه کند ....

 .چرا اینقدر بی فکری توی استان زیاد شده . خب مشخص وقتی که همیاری بیاد بشه بیمارستاندار یعنی همین ...

 وای وامان از این بی مهری ها این بیمارستان بجایی رسیده که از خلوتی مثل خانه ارواح شده .. آخه در بین مسئولین اجرایی استانداری همیاری هیچ مغز متفکری نیست تفکر واندیشه کنه ..آخه چقدر خبر کذب میدهند همیاری ها فقط شده مافیا بازی .اونها با حرفهاشون ذهن پرسنل ، رئیس بیمارستان ، پزشکان وحتی رسانه ملی رو نسبت به هر چیزی بهم ریختن و با وعده وعید همه رو مشغول کردن...


هیچ جوری هم نمیشه اونو تحلیل کرد تمام کارکنان دیگه از دست دروغ های همیاری ها سرگردان شده اند.

امروز یه خبری میدن میگن قرار داد 1ماه شده ....دو روز دیگه میگن اضافه کاری قطع شده ...سه روز دیگه یه خبر جدید در باره بازخریدی میدهند ...چهار روز دیگه میان میگن قرار داد ها مثل روال گذشته 6 ماه شد ........مرتبا هر روز خبر خبر.....خبرای جدید ...آخر سر هم میان خبرهارو میزارن کنار هم و نمی گزارند تصمیم بگیری ..نمی تونی تصمیم بگیری ....و چرا دیگر مسئولین باید گول حرف های کذب اینها رو بخورن ..

 الان همیاری ها دارن نون بی فکری دیگرانو میخورند در جاییکه در 300 آیه قرآن آمده فکر کنید فکر کنید ..اما چرا کسی بفکر درمان این مردم نیست پس چرا شعار میدهند که سرانه درمانی استان کم .میگن استان کمبود تخت داره ...ولا ...بلا...کار سازمان همیاری بیمارستان داری نیست اول و آخر اینجا باید به سازمان پزشکی بنیاد شهید تحویل داده شود  .

نایب رئیس شورای کار بیمارستان اعلام میدارد همشهریان عزیز وارجمند مسئولین محترم و نمایندگان بزرگوار چاین مسئولین اجرایی استان داری.... کارگزاران استان سازمان همیاری ها خود عامل تشنجات هستند چاره اندیشی کنید تدابیری اتخاذ کنید.

 بخدا خوبی کردن کار سختی نیست ...تحمل خیانت کردن سخت است .. راه و چاره مشکل بیمارستان چندان سخت نیست با یک روش ساده میتوان آنرا راه اندازی کرد وآن این است که اینجا مثل دیگر بیمارستان های تهران بشود وآن راه ساده این است که اینجا به خود پزشکان و پرسنل واگذار بشود بصورت سهام بندی تا بهتر اداره شود و دیگر هرگز دچار مشکل نخواهد شد .خود پرسنل بهترین افرادی هستند که میتوانند تا سال های سال این رو حفظ کنند وقتی که سهامی شد بین پرسنل.. نسل به نسل هم اداره میشود.

قاسم طاهری اضافه میکند که ما همچنان از دادستان محترم جناب آقای شاکرمی به عنوان مدعی العموم استان به جهت برون رفت از این بحران تقاضای کمک داریم

در اینجا از اساتید بزرگواری مانند امام جمعه محترم کرج ونماینده ولی فقیه در استان آیت الله حسینی همدانی و جناب آقای مهندس شفقی فرماندار محترم و جناب آقای دکتر قدیر مهدوی عضو شورای شهر و تمام نیروهای امنیتی انتظامی تقدیر و تشکر فراوان می کنیم .

 نکته پایانی سازمان همیاری هم از بحث فروش خارج شود اینجا بدلیل داشتن معارض .. ..موقوفه بودن ...و قسمتی از اینجا حدود 20 سال است که پاسگاه نیروی انتظامی می باشد غیر قابل فروش است . اینجا فقط و فقط با امضاء واجازه رهبری قابل فروش است ولا غیر ...اگر چنانچه غیر از این به فروش برسد به فنا خواهد رفت....من امیدوارم که به حول و قوه الهی وبا کمک افراد دلسوز انقلابی در سایه کار تیمی شاهد شکوفایی هر چه بیشتر در جهت دستیابی به سیاست های کلان باشیم. انشاالله تعالی

نامه سرگشاده نایب رییس شورای کار بیمارستان امام خمینی  (ره) کرج خطاب به مسوولان

مسئولین محترم استان البرز

با عرض سلام و احترام ، از  آنجایی که بعضا مشکلات بیمارستان امام خمینی را لاینحل دانسته و نمی خواهند یا نمی توانند این مسئله را حل و در صدد پاک کردن صورت مسئله هستند ، نکات کاربردی ذیل را جهت تنویر افکار به استحضار می رسانیم ،بلکه موثر باشد:

۱. اقتصاد درمان از سودمندترین ها در شرایط فعلی بوده و شاهد آن اوضاع بیمارستان های خصوصی در کشور و عدم تمایل پزشکان به مهاجرت می باشد . شاید صنایع بعلت تحریم ها زیانشان تا حدودی منطقی باشد اما درمان آن هم بیمارستان حضرت امام در بهترین موقعیت مکانی،برند بسیار عالی،تجهیزات پیشرفته،پزشکان حاذق و پرسنل خوب هرگز ،مگر بعلت سوء نیت یا سوء مدیریت.

۲. اقایان علت را دولتی شدن تعرفه می دانند ،ولی خدا شاهد است که در همان ابتدای تغییر تعرفه این شورا با کارشناسی های گسترده پیشنهادات کاربردی زیادی را به مسئولین ارائه داد اما مسئولین گویا خواهان حل مشکل نبودند.

۳. پیشنهاد شد با چند برابر کردن تعداد بیماران و تبدیل تهدید به فرصت درامد را حفظ نمایند و پزشکان نیز در این مورد اعلام امادگی کردند اما گوش شنوایی نبود.

۴. پیشنهاد کردیم با واگذاری بیمارستان بصورت صوری به شرکت تعاونی پرسنل یا همیاری ،تعرفه خصوصی می شود، گوش نکردند.

۵.پیشنهاد کردیم اگر چاره را فقط فروش میدانید موضوع فروش را با گروه درمان محب که از سرمایه گذاران بسیار موفق در بیمارستاهای دولتی هستند در میان بگذارید ،انجام ندادند.

۶.گفتیم مسئولین استان با بنیاد مذاکره کنند و ایشان را وادار به تملک مجدد بیمارستان و ایجاد مرکزی مشابه خاتم نمایند، وقعی ننهادند‌. نمیدانیم چرا این راهکارهای عملی و کارشناسی شده انجام نشد و اقایان وقتشان را به جلسات بی حاصل گذراندند و منتظر ماندند تا کار به اینجا برسد.

واقعا باید آنانکه با سوء نیت ویا سوء مدیریت این رسوایی بزرگ را که به بدبختی پرسنل و درمان استان انجامید به پای میز محاکمه کشاند. حضرات آقایان، ما  اعتقاد داریم که راهکارهای فوق هنوز عملیاتی و مشکل گشا هستند فقط مدیری در استان که دغدغه حل مشکل دارد باید بخواهد و عمل کند.

استدعا داریم پیشنهادات فوق را که نتیجه سال ها خدمت در امور درمان استان میباشد جدی گرفته و عمل نمایید. به عنوان شاهد بعرضتان میرسانیم که اگر الان مسئولین به تجهیزات بسیار پیشرفته خریداری شده بیمارستان افتخار میکنند و نیمی از قیمت کارشناسی بیمارستان را به آن اختصاص داده اند این ابتکار خرید نیز توسط مشاورین این شورا صورت گرفته است.

پس مجددا خواهش می کنیم تا مطالب فوق را جدی بگیرید، و بدانید که تا حل مشکل یک قدم بیش ندارید فقط اعتماد و اقدام فرمایید.

طاهری نایب رییس شورای کار بیمارستان امام خمینی

 

.چاپ مطلب
نامه سرگشاده نایب رییس شورای کار بیمارستان امام خمینی
تعداد دفعات مشاهده شده : 95
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید