کد مطلب : 63446 / تاریخ ثبت : 1397/09/12 09:01

کمالی‌زاده :

افتتاح مجموعه تفریحی ورزشی بوستان بهارستان در کرج

شهردار كرج به تاثیر مستقیم احداث پارک ها و بوستان ها بر توسعه نشاط اجتماعی اشاره كرد و گفت: بهره برداری از بوستان بهارستان در محله اشتراكی در راستای اجرای سیاست محله محوری است.

علي اصغر كمالي زاده در آيين افتتاح بوستان بهارستان كه با حضور اعضای شورای شهر، فرماندار و معاونين و جمع كثيری از شهروندان برگزار شد، اظهار كرد: احداث فضاهای سبز و پارک‌ های محله ای در وهله‌ اول بر سلامت روان شهروندان تاثیر دارد و منجر به تلطیف روحیات و آرامش روحی شهروندان می‌شود.

وي توجه بیشتر به رفاه شهروندان و همچنین ارتقای سرانه فضای سبز را از اهداف راه‌اندازی پارک های محلی ذکر کرد و افزود: وجود پارک های محلی در مناطق مختلف با توجه به سبک زندگی آپارتمان نشینی تاثیر خوبی بر برون رفت از کسالت این سبک زندگی خواهد داشت.

كمالی زاده بيان كرد: با بهره برداری از اين پارک ان شاالله هر ماه شاهد افتتاح یک پروژه در حوزه عمرانی و فضای سبز در راستای توسعه سياست های محله محوری در کرج خواهیم بود.

لزوم افزايش احداث پارک های محله ای در مناطق دهگانه كرج

 عباس زارع  ریيس شورای اسلامی شهر كرج گفت : افتتاح اين  پارک گامی در راستای افزایش سرانه فضای سبز است.

وی اظهار كرد: در آینده نزدیک محله های مختلف مناطق ١٠ گانه كرج بخصوص در محله های کم برخوردار نیز شاهد مراسم کلنگ زنی در راستای ایجاد پارک خواهيم بود.

ریيس شورای اسلامی شهر كرج با اشاره به ضرورت تامین نیازهای ضروری پارک های محله ای تصریح کرد: احداث پارک‌ های درون محله ای دارای اهمیت خاصی است چرا که  زمینه حضور فعالیت‌های اجتماعی و تفریحی برای ساکنان محله را فراهم می کند.
 
زارع بيان كرد: توجه مسئولین به رفاه و آسایش شهروندان نقشی بسیار مهم و تاثیر گذاردر تحقق اهداف مديريت شهری خواهد داشت.
 
بوستان بهارستان مجموعه ای شامل فضای سبز، زمین بازی کودکان، زمین ورزشی چند منظوره، مسیر تندرستی، آبنما و آبشار صخره ای است که در زمینی به مساحت یک هکتار، با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال و با موقعیت کوهستانی بنا شده است.
.چاپ مطلب
افتتاح بوستان بهارستان
تعداد دفعات مشاهده شده : 241
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید