کد مطلب : 63429 / تاریخ ثبت : 1397/09/11 11:24

شهبازی:

رفع معارضین بزرگراه شمالی کرج نیازمند همکاری وزارت راه است

سرپرست استانداری البرز گفت: رفع معضل معارضین بزرگراه شمالی کرج نیازمند همکاری وزارت راه است

عزیز الله شهبازی بعدازظهر شنبه در بازدید از کمربند شمالی کرج، با اشاره به اینکه هدف‌گذاری خوبی در خصوص امتداد بزرگراه همت در البرز انجام‌شده است، اظهار کرد: اگر پروژه کمربند شمالی کرج تعریف نمی‌شد بزرگراه همت انتفاعی برای کلان‌شهر کرج نداشت.

وی با تأکید بر اینکه شهرداری مأموریت‌های سنگینی برای روان‌سازی ترافیک دارد، گفت: شهرداری کرج حدود هزار میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه اختصاص داده است.

سرپرست استانداری البرز بابیان اینکه شهرداری برای ادامه این پروژه نیازمند رفع معارضین است گفت: این مهم نیازمند همکاری وزارت راه با شهرداری کرج است.

شهبازی در بخش دیگری بابیان اینکه البرز بار سنگین ترافیک ملی را به دوش می‌کشد، گفت: بار ترافیک بیش از ۱۲ استان کشور به البرز تحمیل می‌شود و حل این معضل نیازمند نگاه ملی است.

وی با اشاره به اهمیت بزرگراه شمالی کرج، گفت: استانداری البرز در راستای تسهیل تردد و رفاه مردم در کنار شهرداری کرج قرار دارد و چنین اقدامات بزرگی باید با جدیت دنبال شود.

سرپرست استانداری البرز اضافه کرد: باید کارگروهی از سوی معاونت امور عمرانی استانداری البرز برای حل مشکل معارضین این پروژه تشکیل شود
مهر
.چاپ مطلب
رفع معارضین بزرگراه شمالی کرج همکاری وزارت راه
تعداد دفعات مشاهده شده : 180
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید