کد مطلب : 62999 / تاریخ ثبت : 1397/08/10 12:51

زارع:

اعلام حمایت دولت از پروژه‌های ملی کرج

رئیس شورای شهر کرج با تأکید بر لزوم حمایت دولت از پروژه‌های ملی کرج، گفت: طبق اعلام مسئولان استانی دولت برای پروژه‌های این کلان‌شهر برنامه‌ریزی می‌کند

عباس زارع با اشاره به ابلاغ حکم شهردار کرج، اظهار کرد: جلسه‌ای با حضور معاون وزیر کشور و استاندار البرز برگزار و حکم شهردار ابلاغ شد.

وی با تأکید بر اینکه شهردار با انجام مکاتبات و طی کردن مراحل قانونی در شهرداری مستقر شدند، گفت: شهردار به همراه معاون عمرانی وزیر کشور از پروژه‌های عمرانی بازدید کردند.

رئیس شورای شهر کرج با اشاره به اتخاذ تمهیدات دولت برای انجام پروژه‌های عمرانی شهر کرج، گفت: با انتخاب شهردار می‌توان امیدوار بود که دور پروژه‌های عمرانی تندتر شود همچنین دولت برنامه‌ریزی‌هایی برای ادامه روند اجرایی برخی پروژه‌های عمرانی ملی در این کلان‌شهر ارائه کرده است و طبق سخنان مسئولان استانی دولت از این پروژه‌ها حمایت می‌کند.

زارع در بخش دیگری با تأکید بر اینکه مشکلات خیابان زیورنیا باید مطابق بودجه انجام شود، تصریح کرد: رفع هرگونه مشکل در خیابان زیورنیا باید مطابق بودجه انجام شود.

وی به استقبال از لایحه‌های جدید در راستای توسعه شهر اشاره کرد و گفت: شهرداری برای انجام پروژه‌ها می‌تواند اقدام به ارسال لایحه جدید کند و لازم به ذکر است که شورا از این لوایح استقبال می‌کند.
مهر
.چاپ مطلب
حمایت دولت پروژه‌های ملی کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 189
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید