کد مطلب : 62704 / تاریخ ثبت : 1397/07/22 10:53

طاهری :

جان بیماران دیالیزی در بیمارستان امام خمینی کرج به خطر افتاده است

نائب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی (ره) کرج گفت: 125 بیمار دیالیزی به طور مرتب به این بیمارستان مراجعه می‌کنند، اما مشکلات اخیر بیمارستان و کمبود برخی وسایل مصرفی باعث شده جان این بیماران در هنگام دیالیز به خطر بیفتد

قاسم طاهری افزود: متأسفانه مشکلات بیمارستان امام خمینی(ره) کرج، عدم پرداخت حقوق پرسنل و وعده و وعیدهای بیهوده مسئولان استان همچنان ادامه دارد و هیچ قدمی برای این بیمارستان برداشته نمی‌شود.
 
طاهری افزود: اخیراً هم مشکل جدیدی پیش آمده و شرکتی که تجهیزات مورد نیاز را در اختیار بیمارستان قرار داده به علت عدم پرداخت اقساط این تجهیزات قصد دارد تجهیزات فروخته شده را پس بگیرد.
 
وی ادامه داد: این دسیسه برخی نهادها در استان است و قصد دارند با این کار بیمارستان را خالی از تجهیزات عنوان و بیمارستان امام خمینی(ره) را یک بیمارستان ورشکسته اعلام کنند. این تجهیزات سرمایه بیمارستان است و نباید از بیمارستان خارج شود.
 
طاهری در بخش دیگری از صحبت‌های خود از مراجعه مداوم 125 بیمار دیالیزی به این بیمارستان گفت و تصریح کرد: متأسفانه مشکلاتی در تأمین برخی لوازم مصرفی مورد نیاز دیالیز به وجود آمده و همین موضوع جان این بیماران را به خطر انداخته است.
 
وی اضافه کرد: به عنوان نمونه بیماران دیالیزی در زمان دیالیز باید هر دو ساعت یک بار دیالیز شوند ولی ما به دلیل کمبود وسایل این زمان را به هر چهار ساعت یک بار افزایش داده‌ایم.
 
طاهری در خصوص اینکه بیمارستان امام خمینی (ره) کرج بیشتر محل مراجعه قشر متوسط به پایین این کلانشهر است نیز گفت: طبق اساسنامه بیمارستان، 35 درصد خدمات این بیمارستان با توجه به وقفی بودن قسمتی از آن باید به خانواده‌های محروم اختصاص یابد اما از زمانی که بیمارستان زیر نظر سازمان همیاری‌ شهرداری‌های استان قرار گرفته این بند اجرا نشده است.
.چاپ مطلب
بیماران دیالیزی بیمارستان امام خمینی کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 566
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب