کد مطلب : 62702 / تاریخ ثبت : 1397/07/22 10:16

خلیلی :

قومیت‌های مختلف در کرج فاقد یکپارچگی هستند

عضو شورای شهر کرج گفت: کرج با وجود بهره مندی از ظرفیت های گوناگون تنها یک سرویس‌ دهنده‌ عادی به مهاجران است

محمد حسین خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهر کرج پیش از ظهر امروز شنبه در آیین روز ملی البرز، اظهار کرد: کرج شهری مهاجرنشین است که همین امر سبب شده شهروندان حساسیت و دغدغه کمتری نسبت به امورات و مسایل شهر داشته باشند.

وی تعیین روزی به‌عنوان روز ملی البرز را اقدامی ارزنده درجهت جلب توجه البرزنشینان و ایجاد حساسیت برای ارج نهادن ظرفیت‌های بالای استان دانست و تصریح کرد: روز ملی البرز روزی برای ارج نهادن به ظرفیت‌های بالای این استان است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج با ابراز تاسف از عدم وجود یکپارچگی میان مهاجران و قومیت‌های مختلف به البرز و همچنین وجود مدیران غیربومی، افزود: باعث تاسف است کرجی که سال‌ها پیش شهری ییلاقی، زیبا و خوش‌آب‌ وهوا بوده است امروز به این شرایط رسیده و در حال از بین رفتن است.

خلیلی اردکانی با تاکید بر ضرورت استمرار تلاش‌های مسئولان دوشادوش شهروندان برای تقویت عناصر هویت بخش کرج افزود: مردم و مدیران شهر کرج باید نسبت به منافع شهر حساس باشند.

وی یادآور شد: باید به طریقی فرهنگ‌ سازی کرد که اگر سرمایه‌گذاری وارد شهر می‌شود منافع مردم را نیز مهم بداند و فقط به فکر بهره‌ مادی خود نباشد
.چاپ مطلب
قومیت‌های مختلف کرج یکپارچگی
تعداد دفعات مشاهده شده : 544
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید