کد مطلب : 62638 / تاریخ ثبت : 1397/07/17 13:28

محمدیان:

حدود 22 هزار معتاد در البرز جمع آوری شد

فرمانده انتظامی البرز گفت: امسال 21 هزارو 668 معتاد در این استان جمع آوری و تحویل مراکز ترک اعتیاد شده است

سردار عباسعلی محمدیان افزود: 6 هزار نفر از این افراد معتادان متجاهر بودند که تحت درمان قرار گرفتند.

وی بیان داشت : حدود 10 تن مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون توسط ماموران انتظامی استان البرز کشف و ضبط شد که هفت هزار و 226 کیلوگرم انواع مخدر سنتی، صنعتی و روان گردان در داخل استان و مابقی با دریافت مجوز قضایی خارج از استان به دست آمد.

وی اضافه کرد: ازمجموع کشفیات داخل استان چهار هزار و 515 کیلوگرم تریاک، یک هزارو 879 کیلوگرم مرفین، 438کیلوگرم هرویین، 278کیلوگرم حشیش، 12کیلوگرم شیشه و بقیه سایر مواد مخدر بوده است.

وی اضافه کرد: با کشف این مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون 326 قاچاقچی دستگیر و 21 باند قاچاق مواد مخدر متلاشی شده است.

محمدیان گفت: یکی از اولویت‌های مهم پلیس البرز در سال جاری مبارزه قاطع و جدی با قاچاقچیان مواد مخدر است که از خانواده ها به عنوان عامل مهم در پیشگیری و کنترل معضل بزرگ مواد مخدر است تا مراقبت بیشتری ازفرزندان خود داشته باشند.

وی افزود: طرح پاکسازی نقاط آلوده در به طور مستمر درحال اجرا است و مناطقی مثل حصار، مهدی آباد و ملک آباد با برنامه ریزی های اطلاعاتی و عملیاتی اجرا می شود.

وی با تاکید بر این موضوع که برای ریشه کن کردن معضل مواد مخدر نیاز به همکاری همه آحاد جامعه و مسئولان است، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت عمومی به ویژه سوداگران مرگ با جدیت برخورد می کند و اجازه نمی دهد که جامعه از سوی این افراد ناامن شود.
.چاپ مطلب
معتاد البرز جمع آوری
تعداد دفعات مشاهده شده : 307
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید