کد مطلب : 62627 / تاریخ ثبت : 1397/07/17 11:05

سرهنگ گودرزی:

افزایش قیمت بلیط هواپیماها ترافیک تابستانی را تقویت کرد

رئیس پلیس‌راه استان البرز گفت: در تابستان امسال شاهد افرایش قیمت بلیط‌های پرواز داخلی و خارجی بودیم که این تغییر تعرفه‌ها و افزایش قیمت یکی‌از علت‌های شلوغ‌تر شدن جاده‌ چالوس در تابستان بوده است

سرهنگ رضا معظمی‌گودرزی در خصوص وضعیت ترافیکی تعطیلات گذشته سال‌جاری در محور کرج _چالوس، گفت: تابستان امسال شاهد بیشترین رفت و آمد در جاده چالوس بودیم که با توجه به جاذبه توریستی این جاده هر روزه مسافران داخلی و گردشگران خارجی در این محور رفت‌وآمد دارند.

وی با بیان اینکه شهریور سال‌جاری تابستانی پر کار برای نیروهای پلیس‌راه بود، افزود: گرانی بلیط هواپیم موجب شد تا خانواده‌ها بیشتر تمایل به مسافرت با خودرو شخصی داشته باشند و این امر بار اضافه ترافیکی نسبت به سال‌های گذشته را بر این محور وارد کرد.

معظمی‌گودرزی در خصوص دیگر علت‌های شلوغی جاده چالوس در تابستان امسال بیان کرد: محور شمشک_دیزین بیشترین محل رفت‌وآمد گردشگران است که البته سالی که پیش‌رو داریم به دلیل تعمیرات و عریض شدن این محور قابل تردد نبوده و از دیگر علت‌های شلوغی جاده چالوس در تابستان سال‌جاری به‌شمار می‌آید.

وی تصریح کرد: در تابستان امسال با تمام مشکلات و شلوغی جاده چالوس توانستیم کنترل لازم را انجام دهیم و از بروز بی‌نظمی و ترافیک طولانی جلوگیری کنیم.
.چاپ مطلب
افزایش قیمت بلیط هواپیماها ترافیک تابستانی
تعداد دفعات مشاهده شده : 96
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید