کد مطلب : 62271 / تاریخ ثبت : 1397/06/25 10:52

زارع :

اعلام نتیجه احراز صلاحیت شهردار کرج به بعد از تعطیلات موکول شد

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به تعطیلات پیش‌رو ایام سوگواری ماه محرم، اعلام استعلام شهردار کرج توسط وزارت کشور به بعد از تعطیلات موکول شد

منصور عباس‌ زارع ، گفت: شورای اسلامی شهر کرج چند ماهی روزهای پر از تلاطم و چالش‌های متعدد داشت که خوشبختانه با انتخاب شهردار در چهارشنبه گذشته، می‌توان به ایجاد آرامش در این مکان اشاره کرد.

وی ادامه داد: وزارت کشور باید رد یا تاییدیه صلاحیت شهردار را طی 10 روز آتی به دست ما برساند، اما با قرار گرفتن در ایام سوگواری ماه محرم، این عمل به بعد از تاسوعا و عاشورای حسینی موکول می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه خواسته‌های مردم بجا و منطقی است، تصریح کرد: تمامی درخواست‌های مردم کرج به حق است و امیدواریم با برقراری یک سیستم مدیریتی جدید، بخشی از این مشکلات و نگرانی‌ها رفع شوند.

زارع با بیان اینکه تامین سرانه‌های فرهنگی و ورزشی نیاز به بودجه دارد، افزود: ایجاد زمین‌های بازی و ورزشی و تامین سرانه‌های فرهنگی نیاز به بودجه و منبع مالی مناسب دارد، اما با وجود شرایط اقتصادی باید تصمیمات و اقدامات با ملاحظات بیسشتری انجام شوند.

کوچکترین مشکل قطار شهری نبود بودجه است
وی با توجه به اهمیت شروع فعالیت قطار شهری در کرج، بیان کرد: مدتی است که قطار شهری فعالیت خود را آغاز کرده است و این پروژه خوشبختانه بیشتر از قبل فعال شده است ما برای افزایش کیفیت این پروژه ها نیازمند منابع و مدیریت منظمی هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در پایان تاکید کرد: کوچکترین مشکل پروژه قطار شهری، منابع مالی است که امیدواریم با همبستگی نهادها با شروع سال جدید تحول عظیمی را رقم زنیم.
.چاپ مطلب
اعلام صلاحیت شهردار کرج بعد از تعطیلات
تعداد دفعات مشاهده شده : 198
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید