کد مطلب : 62246 / تاریخ ثبت : 1397/06/24 09:41

نجفی :

پروژه ادامه همت نیازمند تزریق مالی / پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه

استاندار البرز از پیشرفت ۹۰ درصدی ادامه اتوبان همت تا کرج خبر داد و گفت: این پروژه با تنگناهای مالی روبه‌رو است

 محمدعلی نجفی صبح شنبه در بازدید از روند تکمیل اتوبان همت در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: این پروژه اهمیت زیادی برای کشور به‌خصوص شهروندان البرزی دارد.

وی به بازدیدهای مستمر از این پروژه اشاره کرد و افزود: نسبت به آخرین بازدیدی که به همراه مدیران کل مربوطه و دیگر همکارانمان از مراحل اجرای داشته‌ایم پیشرفت بالایی حاصل‌شده است.

استاندار البرز  پیشرفت کنونی پروژه تکمیل آزادراه همت را بیش از ۹۰ درصد عنوان کرد و افزود: این پروژه دیگر معارض جدی ندارد و تنها در خصوص تزریق منابع مالی برای آن و پیشبرد سریع‌تر کار یکسری تنگناهای مالی وجود دارد.

نجفی توضیح داد: اقدامات لازم برای تزریق بودجه به پروژه ادامه اتوبان همت تا کرج در حال انجام است تا تأمین بخشی از این تزریق مالی که موردنیاز است، انجام شود.

وی اظهار امیدواری کرد که مشاور، پیمانکار و شرکت مجری پروژه به‌خوبی و با همین سرعت به کار خود ادامه دهند و تا قبل از اتمام سال جاری این پروژه به بهره‌برداری برسد.

استاندار البرز گفت: خوشحال هستم که علیرغم تنگناهای مالی کار به‌خوبی پیش رفته است و در این میان مشکلاتی هم که برای همکاری اداره‌های کل استان در خصوص پیشبرد این پروژه وجود داشته است حل‌شده و به‌سوی مراحل نهایی برای بهره‌برداری از آن پیش می‌رویم.
.چاپ مطلب
پروژه ادامه همت نیازمند تزریق مالی
تعداد دفعات مشاهده شده : 158
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید