کد مطلب : 62238 / تاریخ ثبت : 1397/06/22 12:18

سرهنگ کشوری :

تلاش پلیس البرز برای تأمین امنیت در ایام محرم

معاون عملیات فرمانده انتظامی استان البرز گفت: مأموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی برای برقراری نظم و امنیت و سهولت در تردد خودروها هنگام شب تلاش می‌کنند

سرهنگ محمدحسن کشوری ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم، اظهار کرد: مأموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی برای برقراری نظم و امنیت و سهولت در تردد خودروها هنگام شب تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه همه نهادها و ارگان‌ها باید نقش خود را در تولید امنیت ایفا کنند، گفت: درنهایت حفظ امنیت وظیفه نیروی انتظامی است.

معاون عملیات فرمانده انتظامی استان البرز با اعلام اینکه ساعات عزاداری حسینی از اذان مغرب و عشاء تا یک ساعت پیش از بامداد (به‌جز شب عاشورا) تعریف‌شده است، تصریح کرد: جهت هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم عزاداری سالار شهیدان از مسئولان هیئت‌های عزاداری و همچنین شهروندان می‌خواهیم تا برای ارائه خدمات انتظامی مطلوب به عزاداران با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

سرهنگ کشوری تأکید کرد: مسئولان هیئت‌های عزاداری استان موظف‌اند هرگونه حرکات مشکوک یا منجر به بی‌نظمی و تشنج را با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

وی ضمن قدردانی از مردم شریف و شهیدپرور استان در برگزاری باشکوه و منظم مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان، گفت: پلیس البرز همواره خدمتگزار مردم بوده و ضمن همراهی و حضور پررنگ در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین علیه‌السلام آماده ارائه خدمات پلیسی به عزاداران عزیز است.
.چاپ مطلب
پلیس البرز امنیت ایام محرم
تعداد دفعات مشاهده شده : 281
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید