کد مطلب : 62213 / تاریخ ثبت : 1397/06/21 12:47

غفاری :

ساماندهی دستفروشان فردیسی در مهرماه

شهردار فردیس گفت: تعدد دستفروشان و افزایش اعتراضات مردمی موجب شد اقداماتی در راستای ساماندهی این قشر در شهرستان فردیس انجام شود

منوچهر غفاری گفت: در پی اعتراضات مردمی و ایجاد مشکل در تردد شهروندان مقرر شد برای ساماندهی و جمع‌آوری دستفروشان، در دهه نخست مهرماه مکانی در بلوار شهدا آماده‌سازی شود.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب اقتصادی خود را مؤظف می‌دانیم تا با رعایت ملاحظات شرایط برای ادامه معشیت این افراد آماده کنیم تا در کنار آرامش شهروندان روند اقتصادی زندگی آن‌ها نیز دچار تزلزل نشود.

شهردار فردیس با اشاره به مشکلات آسفالت و حجم بالای نخاله در خیابان اسکویی، خاطرنشان کرد: ما توسط مأموران شهرداری بازدیدی از این منطقه داشتیم که به دلیل حجم بسیار بالای زباله و وجود نخاله های مضر، باید در این منطقه چاره‌ای اندیشیده شود.
غفاری با بیان اینکه نیروهای شهرداری تنها در حد توان خود می‌توانند به جمع‌آوری زباله‌ها بپردازند، اظهار کرد: مردم و شهروندان باید با رعایت چهارچوب فرهنگی خود را ملزم به نگهداری از شهر و منطقه خود کنند.

به گفته وی آسفالت‌سازی این خیابان طی هفته گذشته انجام شده است و روند به‌سازی خیابان نیز در حال انجام است.

شهردار فردیس از پخش سطل‌های زباله در سطح شهر خبر داد و یادآور شد: اهالی شهرک ارم با توجه به تراکم ساختمان‌ها و عدم تخلیه زباله از نبود سطل زباله مکانیزه دچار مشکل هستند در حالیکه حدود 200 مورد سطل مکانیزه به سطح شهر ارسال شده، البته به اعتراضات مردمی رسیدگی خواهیم کرد.

غفاری در پایان با توجه به انبار کردن ضایعات در خیابان قریشی، بیان کرد: در این مورد با رعایت ماده 20 قانون، برخوردهای جدی خواهیم داشت تا بیش از این شاهد بروز مشکلات نباشیم.
.چاپ مطلب
ساماندهی دستفروشان فردیسی
تعداد دفعات مشاهده شده : 275
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید