کد مطلب : 62212 / تاریخ ثبت : 1397/06/21 12:46

مالمیر :

50 میلیارد ریال برای آماده سازی مدارس البرز هزینه شد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت که 50 میلیارد ریال برای آماده سازی مدارس استان درقالب پروژه مهر هزینه شد

مراد مالمیر روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: فرایند پروژه مهر 97 با هدف تمهید مقدمات لازم برای شروع باشکوه سال تحصیلی 98-97 و ایجاد زیر ساخت های لازم آموزشی و تربیتی در مداس البرز در حال اجراست.

وی اظهارداشت: تعمیر میز و نیمکت ها، بهسازی و زیباسازی کلاس های درس ، محوطه مدارس، سرویس های بهداشتی ، آبخوری ها و تجهیزات از مهم ترین فعالیت پروژه مهر است.

مالمیر بیان کرد: پروژه مهر97 یکی از مهمترین برنامه‌های سالانه اداره‌ کل آموزش و پرورش البرز را تشکیل می دهد که نقش مهمی در ایجاد عدالت آموزشی دارد.

وی با بیان اینکه کیفیت‌ بخشی، ارتقای عدالت آموزشی و تلاش برای تامین تجهیزات مورد نیاز مدارس، از مهمترین مزیت‌های اجرای این طرح است، یاد آور شد: باید به محور کیفیت‌بخشی آموزشی و ساماندهی نیروی انسانی در این طرح توجه ویژه ای کرد.
وی اجرای مطلوب و باشکوه پروژه مهر و ایجاد فضایی بانشاط در مدارس استان را یکی از اولویت های مهم از سوی متولیان امر و دست اندرکاران آموزش و پرورش در استان البرز دانست.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز پروژه مهر را نمادی از همبستگی، تحول، مدیریت کارآمد و هدفمند در نظام تعلیم و تربیت و گامی در راستای سازماندهی و ساماندهی بهتر امور آموزشی در فرآیند تعلیم و تربیت کشور برشمرد.

مالمیر گفت: عملیات اجرایی پروژه مهر به منظور ایجاد هماهنگی ها و تصمیم سازی های درست و بهینه برای بازگشایی مدارس و ایجاد شور و نشاط بین دانش آموزان از نیمه خرداد ماه 97در البرز آغاز شده است تا بستر مناسب برای سال تحصیلی آینده در مدارس استان البرز فراهم آید.

وی افزود: پروژه مهر با 5 هدف شامل بهینه سازی عملکرد نیروی انسانی، ارتقاء کمی و کیفی فعالیت های آموزشی، احصاء دقیق موانع و آسیب های موجود در حوزه های گوناگون، انجام برنامه های از قبل پیش بینی شده در فرآیند آموزشی و تربیتی و استفاده بهینه از فرصت ها در البرز اجرایی شده است.
.چاپ مطلب
50 میلیارد آماده سازی مدارس البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 160
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید