کد مطلب : 61799 / تاریخ ثبت : 1397/05/21 09:36

بی تفاوتی مرموز شورا به وضعیت شهردار

شورای شهر امروز در جلسه علنی از وضعیت پیش آمده در مدیریت شهری و شهردار منتخب عبور کرد. گویا برای اعضای شورا اینکه شهر در بلاتکلیفی مستمر بسر ببرد چندان ناخوشایند نیست!

بعد از اختلافات عمیق بر سر انتخاب شهردار شاید قابل پیش بینی بود در فضای پسا سریزدی انتخاب صبورانه و بر اساس معیارهای مدیریتی صورت نمی گیرد و متاسفانه عدم تعامل مابین اعضا این گمان را به یقین رساند.

انتخاب احمدی نژاد از سوی اکثریت در حالی اتفاق افتاده که شایعات فراوانی در خصوص نحوه دفاع فوق لیسانس و پایان نامه وی بر سر زبان هاست. اینکه خطایی صورت رفته و تخلف اتفاق افتاده یا خیر یک بخش از ماجراست که پس از رسیدگی های قانونی و قضایی مشخص می شود اما اینکه شورای شهر همه چیز را در لفافه محرمانه بپیچد و شهر و شهروندان را غیر خودی به حساب آورد و اجازه دهد دستگاه عریض و طویل شهرداری در بحران و التهاب و بی اطلاعی از سرنوشت مدیرش روزمرگی کند اتفاقی غیر قابل پذیرش و فاقد مبنای عقل و مدیریتی است.

در بحران پیش آمده وظیفه اصلی اعضا نه پنهان کردن سر در برف، بلکه روشنگری و موضع گیری های متعادلی است که نه تنها مدیریت شهری بلکه سایر دستگاهها که مطابق قانون موظف به تمکین به نظرات پارلمان شهری هستند حساسیت ها را بدانند و تدبیرها را بفهمند که مبادا ازین پس شورا در محاسباتشان محلی از اعراب نداشته باشد.
.چاپ مطلب
شورای شهر کرج شهردار کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 155
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید