کد مطلب : 61783 / تاریخ ثبت : 1397/05/20 11:03

جلالیان :

دانشگاه پیام نور البرز دانشجو می پذیرد

رئیس دانشگاه پیام نور البرز با بیان اینکه این دانشگاه پذیرای داوطلبان در همه گروه های آزمایشی است گفت که امکان ثبت نام برای کسانی که در کنکور شرکت نکرده اند در این دانشگاه وجود دارد

اسحاق جلالیان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری 97 از سوی سازمان سنجش افزود: دانشگاه پیام نور امسال نیز در تمام گروه های آزمایشی علوم ریاضی وفنی، علوم تجربی ، علوم انسانی و هنر پذیرای داوطلبان علاقه مند به تحصیل دراین دانشگاه است.

وی اضافه کرد: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده یا حتی مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیز می توانند در رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور البرز که گزینش در آنها صرفا بر مبنای سوابق تحصیلی (معدل دیپلم ) در6 مرکز دانشگاهی استان در کرج، هشتگرد، ماهدشت، طالقان، اشتهارد و نظر آباد صورت می گیرد، ثبت نام نمایند.

جلالیان گفت: داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده اند نیز باید همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری از 15مرداد ماه97 ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش و اخذ دفترچه راهنما ضمن آگاهی از رشته های بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی این دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور البرز این دانشگاه را به دلیل دارا بودن شیوه های خاص آموزشی و کیفیت مطلوب ، منحصر به فرد عنوان و اظهار داشت: شیوه آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی دانشگاه پیام نور بهترین فرصت تحصیل را برای شاغلین و افرادی که به هر دلیل نمی توانند در کلاس درس حضور یابند، فراهم می آورد.

جلالیان ادامه داد: این دانشگاه با تکیه بر سیستم آموزشی ترکیبی شرایط ویژه ای را برای ادامه تحصیل متقاضیان آموزش عالی فراهم کرده است.

وی گفت: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، امکان تحصیل همزمان در 2 رشته، آزمون های متمرکز و سراسری، برگزاری آزمون های آنلاین از دیگر مزایای دانشگاه پیام نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاه ها متمایز می کند.
.چاپ مطلب
دانشگاه پیام نور البرز دانشجو می پذیرد
تعداد دفعات مشاهده شده : 262
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید