کد مطلب : 61722 / تاریخ ثبت : 1397/05/16 09:09

اخبار انتظامی استان البرز:

سارق حرفه‌ای به دام پلیس نظرآباد افتاد/کشف ۳۵۰۰ متر کابل فشارقوی

شناسایی سارق حرفه‌ای در نظرآباد، کشف سه هزار و ۵۰۰ متر کابل برق فشارقوی در فردیس و دستگیری سارق دام‌ها در ساوجبلاغ ازجمله خبرهای انتظامی استان البرز است

سردار سید جعفر حسینی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در منطقه «کهریزک» ساوجبلاغ، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران با انجام اقدامات پلیسی و بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته محل‌های وقوع سرقت رد سه سارق که در اواخر شب با تخریب دیوار دامداری‌ها اقدام به سرقت دام‌ها می‌کردند را شناسایی کردند.

سردار حسینی تصریح کرد: مخفیگاه هر سه متهم در روستاهای اطراف ساوجبلاغ شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی‌های تکمیلی مأموران، به ۲۰۰ فقره سرقت از دامداری‌ها اعتراف کردند.

وی بابیان این‌که ارزش تقریبی احشام کشف‌شده بالغ‌بر دو میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: متهمان پس از تشکیل پروژه برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

شناسایی سارق حرفه‌ای در نظرآباد/اعتراف به ۱۴ فقره سرقت از امکان خصوصی

همچنین سرهنگ علی سلیمانی فرمانده انتظامی نظرآباد از دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۱۴ فقره سرقت از اماکن خصوصی در نظرآباد خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در منطقه «تنکمان» نظرآباد، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پاسگاه تنکمان قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از تحقیق و بررسی‌های صورت گرفته توسط پلیس، مخفیگاه سارق شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه، دستگیر شد.

سرهنگ سلیمانی تأکید کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه مأموران منکر هرگونه جرمی شد اما درنهایت در مواجهه با مدارک و مستندات موجود به‌ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۱۴ فقره سرقت از اماکن خصوصی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی نظرآباد در پایان گفت: متهم به‌منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

کشف ۳۵۰۰ متر کابل برق فشارقوی در فردیس

سرهنگ بیژن جنتی فرمانده انتظامی فردیس نیز از کشف ۳ هزار و ۵۰۰ متر کابل فشارقوی برق در این شهرستان خبر داد و  تصریح کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با خریدوفروش اموال سرقتی، مأموران انتظامی در قالب چندین گروه عملیاتی از تعداد ۳۹ باب مغازه ضایعات فروشی بازدید کردند.

وی افزود: درنتیجه اجرای این طرح تعداد ۶۵ حلقه لاستیک خودرو، ۲۰ حلقه رینگ خودرو، ۵۰ عدد دینام کولر، ۷۵۰ کیلوگرم سیم فشارقوی برق، ۳ هزار ۵۰۰ متر کابل فشارقوی برق و همچنین یک عدد تابلوی فشارقوی برق سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در پایان ضمن هشدار به خریداران و فروشندگان اموال سرقتی، تأکید کرد که اجرای این طرح‌ها همچنان با قوت و شدت ادامه خواهد داشت.
مهر
.چاپ مطلب
سارق حرفه‌ای پلیس کشف کابل فشارقوی
تعداد دفعات مشاهده شده : 101
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید