کد مطلب : 61348 / تاریخ ثبت : 1397/04/23 09:05

ضرورت اتصال چراغ های راهنمایی به پنل خورشیدی

قطعی برق موجب بی نظمی ترافیکی در تقاطع های کرج

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: پیگیر این موضوع هستیم که همکاران ما در شهرداری کرج تمام تقاطع ها را به پنل خورشیدی یا باتری مجهز کنند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز درباره خاموشی چراغ های راهنمایی و رانندگی و بار ترافیکی ایجاد شده ناشی از آن در سطح استان گفت: عدم مصرف بهینه برق در فصل تابستان موجب قطعی های مکرر برق در سطح شهر شده است و چراغ های فرماندهی تقاطع ها را قطع می کند.

سرهنگ غلامعلی شرق با اشاره به اینکه به واسطه قطعی چراغ های فرماندهی در تقاطع ها، این معابر توسط همکاران ما کنترل می شود افزود: اجازه نمی دهیم قطعی برق موجب بحران شود اما بی نظمی ترافیکی را در تقاطع ها به دنبال خواهد داشت.

وی اظهار داشت: از شهرداری درخواست کرده ایم که تمامی چراغ های تقاطع ها به پنل خورشیدی متصل شوند تا در مواقع اضطرار از جمله قطعی برق و سایر بلایای طبیعی چراغ های راهنمایی و رانندگی از چرخه ترافیک خارج نشده و بتوانند مدیریت تقاطع را به صورت هوشمند انجام دهند.

سرهنگ شرق تصریح کرد: تا این لحظه موفق نشده ایم با همکاران شهرداری اتصال چراغ های فرماندهی به پنل خورشیدی را به نتیجه برسانیم و پیگیر این موضوع هستیم تا همکاران ما در شهرداری کرج تمام تقاطع ها را به پنل خورشیدی یا باتری مجهز کنند و قطعی های مقطعی برق مناطق در ترافیک تاثیرگذار نباشد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز در خاتمه گفت: به محض اینکه از قطعی برق در تقاطع حوزه های استحفاظی استان بر اساس اعلام خاموشی های احتمالی توسط اداره برق آگاه می شویم برنامه ریزی کرده و تقاطع ها را با نیروی انسانی تقویت می کنیم تا تردد مردم با اختلال مواجه نشود.
تیتریک
.چاپ مطلب
قطعی برق بی نظمی ترافیکی تقاطع های کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 120
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید