کد مطلب : 61323 / تاریخ ثبت : 1397/04/20 11:29

زارع :

هشدار به مردم درباره شنا در نزدیکی رودخانه و سدهای استان البرز

رئیس هیئت نجات غریق البرز با هشدار به مردم درباره شنا در فصل گرما در نزدیکی رودخانه و سدهای استان گفت: از شنا در رودخانه ها و سدها خودداری کنند.

حسین زارع با بیان اینکه همه نجات غریق‌های استان البرز فعال نیستند، اظهار داشت: دوره‌های آموزشی برای نجات غریق‌های استان البرز  در تابستان سال جاری شروع شده است.

رئیس هیئت نجات غریق استان البرز با اشاره به اینکه 65 شرکت کننده در این کلاس‌ها حضور دارند، افزود: 29 نفر از این تعداد نجات غریق در دوره آموزشی رکورد ورودی 200 متر را جابه جا کردند و جزو نفرات برتر این دوره آموزشی شدند.

وی با بیان اینکه نخستین دوره آموزشی نجات غریق بانوان و آقایان در سال جاری نیز در استان البرز برگزار شد، گفت:  استان البرز 450 نجات غریق دارای برگ آمادگی دوره آموزشی دارد که باید فدراسیون مجوز رسمی نجات غریق‌ها را صادر کند.

زارع با اشاره به اینکه استان البرز 19 مدرسه آموزش دوره‌های نجات غریق دارد، ادامه داد: افراد زیر 16 سال در این مدارس شرکت می‌کنند و بعد از اتمام دوره‌های آموزشی و اتمام سن 16 سال به فدراسیون برای دریافت مجوز نجات غریق معرفی می‌شوند و دورهای تکمیلی دیگری را نیز طی خواهند کرد.

وی با هشدار به مردم درباره شنا در فصل گرما در نزدیکی رودخانه و سدهای استان البرز, عنوان کرد: یک نفر تبعه افغانی سال جاری در استخر ماهدشت غرق شد که علت ماجرا در حال بررسی است.
.چاپ مطلب
هشدار شنا رودخانه و سدها
تعداد دفعات مشاهده شده : 213
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید