کد مطلب : 61306 / تاریخ ثبت : 1397/04/19 12:35

نجفی :

گازرسانی به روستاهای محور کرج-چالوس میسر شد

کرج -ایرنا- تصمیم برای آغاز گازرسانی به روستاهای محور کرج - چالوس روز سه شنبه در نشستی به ریاست استاندار البرز و با حضور مسئولان مربوطه اتخاذ شد

 محمدعلی نجفی روز سه شنبه در جلسه گاز استان با تاکید بر ضرورت تسریع در گازرسانی به روستاهای جاده کرج-چالوس افزود: این امکان برای روستاهای سردسیر منطقه از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد: طی سال های گذشته به دلیل موانع جدی که سر راه طرح گازرسانی از مسیر جاده چالوس وجود داشت، این امر محقق نشد ولی با تدابیری که اندیشیده درصدد تسهیل در روند طرح هستیم.

نجفی آغاز پروژه گازرسانی به روستاهای محور چالوس را اقدامی بسیار سخت و حساس دانست و گفت: علی رغم مشکلات جدی که در این راه وجود دارد، با قبول تمامی مسئولیت ها، مصمم به اجرای طرح هستیم چراکه بهره مندی از موهبت گاز شهری حق روستاییان این منطقه است.

وی افزود: می توان با برنامه ریزی صحیح و هم افزایی و تعامل بین دستگاه های ذیربط، روند اجرای طرح را تسهیل کرد.
استاندار البرز اضافه کرد: ایران دارای یکی از جایگاه های برتر دنیا در بخش گاز است از این رو زیبنده نیست که اهالی روستاهای این کشور از چنین امکانی برخوردار نباشند.

وی گفت: به طور قطع این پروژه با چالش های بسیاری مواجه خواهد شد و به همین دلیل نیز طی سالها اجرایی نشده بود، ولی با تمام این تفاصیل برای ایجاد بستر آسایش و رفاه مردم بزودی شاهد روشن شدن مشعل گاز در روستاهای چالوس خواهیم بود.
.چاپ مطلب
گازرسانی روستاها محور کرج چالوس
تعداد دفعات مشاهده شده : 222
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید