کد مطلب : 61303 / تاریخ ثبت : 1397/04/19 11:27

مقدم :

مشکلی برای صدور مجوز کنسرت در کرج نداریم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: کنسرت‌های موسیقی یکی از موارد ایجاد نشاط اجتماعی است که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز مشکلی برای صدور مجوز ندارد

ناصر مقدم در پاسخ به این سؤال که وضعیت برگزاری کنسرت‌ها در استان به‌ویژه شهرستان کرج چگونه است و آیا در راستای ایجاد نشاط اجتماعی این مهم پیگیری می‌شود، گفت: یکی از شعارهای دولت تدبیر و امید ایجاد نشاط اجتماعی است، کنسرت‌های موسیقی یکی از موارد ایجاد نشاط اجتماعی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اشاره به صدور مجوز برای چند کنسرت مختلف در استان، افزود: برگزاری کنسرت علاوه بر نشاط اجتماعی، جنبه اقتصادی دارد که این مهم نیز می‌تواند به بهبود وضعیت برگزاری اقدامات فرهنگی در استان کمک کند.

مقدم نبود سالن‌های مناسبِ برگزاری کنسرت را یکی از مشکلات شهرستان کرج اعلام کرد و گفت: سالن‌های همایش در کرج دولتی هستند که بعضاً برای برگزاری کنسرت همکاری لازم را ندارند، در صورت ایجاد همکاری اداره ارشاد مشکلی برای صدور مجوز کنسرت ندارد.

وی همچنین گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در صورت صدور مجوزی برای برگزاری کنسرت از این اقدام دفاع می‌کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز  با اشاره به نبود فضای مناسب برای برگزاری کنسرت در استان، گفت: سالن‌های سینما چمران و سیروس صابر برای برگزاری کنسرت آماده و تاکنون چند کنسرت نیز در آن‌ها برگزارشده است.

مقدم بابیان اینکه برای برگزاری کنسرت‌های موسیقی سنتی در استان هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد، گفت: امیدواریم بتوانیم مشکلات موجود ازجمله نبود فضا را برای برگزاری کنسرت‌های پاپ مرتفع کنیم.
.چاپ مطلب
صدور مجوز کنسرت کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 215
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید