کد مطلب : 61268 / تاریخ ثبت : 1397/04/19 10:03

خلیلی اردکانی:

در شهرداری کرج پست ها را می خرند

عضو شورای شهر کرج گفت: برای بیرون راندن افرادی که با مدرک دیپلم و زیر دیپلم در شهرداری کرج فعالیت می‌کنند باید هزینه سیاسی بالایی بپردازیم که در این راه تا آخرین لحظه به اصلاحات ادامه خواهیم داد.

محمدحسین خلیلی اردکانی افزود: ما به عنوان نمایندگان آنها باید بدون در نظر گرفتن اینکه چه بلایی سر ما خواهد آمد همه هزینه‌ها را بپردازیم البته نباید فراموش کنیم که در این راه به حمایت مردم هم نیاز داریم.

 عضو اصلاح‌طلب شورای شهر کرج در مورد 50 مسئول شهرداری کرج که گفته می‌شود با مدرک دیپلم و حتی زیر دیپلم و در سمت‌هایی مانند مدیرعاملی و ... در حال فعالیت هستند و همچنین در خصوص برخورد با این افراد به شهردارآنلاین گفت: این انتصابات که یکی از همکاران ما در شورای شهر به آن پرداخته  مربوط به دوره‌های پیشین بوده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه این انتصابات جزو مواردی است که می‌گویند برخی، مقام‌ها و سمت‌ها را خریداری کرده‌اند، خاطرنشان کرد:اعضای شورای شهر کرج در برخورد با این اشخاص کاملا هم قسم هستند.

وی با اشاره به بالا بودن هزینه سیاسی برخورد با این اشخاص ادامه داد: قطعا هزینه برخورد با این افراد که وابسته به مافیا و همچنین افراد پرنفوذ هستند بالا خواهد بود ولی نباید فراموش کنیم که مردم تغییر می‌خواهند و ما به عنوان نمایندگان آنها باید بدون در نظر گرفتن اینکه چه بلایی سر ما خواهد آمد همه هزینه‌ها را بپردازیم البته نباید فراموش کنیم که در این راه به حمایت مردم هم نیاز داریم.

این عضو شورای شهر کرج با اشاره به اصلاح وضعیت شهرداری کرج اضافه کرد: با کنار رفتن این 50 نفر قطعا می‌توانیم شاهد اتفاقات خوبی در شهرداری کرج باشیم. افرادی در شهرداری کرج با مدارک دکترا کارمند مدیرانی هستند  که از نظر علمی سطح پایینی دارند. با تغییرات و اصلاح می‌توانیم به آینده شهر و کشور خود امیدوار باشیم و به عنوان یکی از اعضای شورای شهر کرج این قول را به مردم می‌دهم که تا خارج نشدن این افراد از شهرداری به اصلاحات ادامه خواهیم داد.
بلدیه
.چاپ مطلب
شهرداری کرج پست می خرند
تعداد دفعات مشاهده شده : 252
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید