کد مطلب : 61266 / تاریخ ثبت : 1397/04/16 12:27

شفقی :

مدیریت بافت‌های روستایی جاده چالوس ضروری است

فرماندار ویژه کرج گفت: نظارت بر ساخت و سازها و مدیریت بافت‌های روستایی در شهرستان کرج به ویژه محور چالوس ضروری است

سیروس شفقی پیش از ظهر پنجشنبه در همایش تجلیل از دهیاران شهرستان کرج با اشاره به اینکه باید زیرساخت‌های مهاجرت معکوس فراهم شود، اظهار کرد: کمیته فنی کارگروه اشتغال برای نخستین بار در فرمانداری فعالیت خود را آغاز کرده است، توسعه اشتغال روستایی از اهمیت بالایی برخوردار است، در این خصوص باید وقت بیشتری گذاشته شود.

وی به پرداخت تسهیلات روستایی تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان اشاره کرد و گفت: این مبلغ از طریق کمیته فنی فرمانداری‌ها که در کارگروه اشتغال استان به تصویب رسیده است، اختصاص پیدا می‌کند.

فرماندار ویژه کرج با تأکید بر اینکه جذب اعتبارات و تسهیلات دولتی با نرخ و سود پایین برای روستاییان در دستور کار است، خطاب به دهیاران، گفت: اگر روستایی به شهر بازگردد، دیگر روستا و هویتی باقی نمی‌ماند بنابراین تمام تلاش خود را برای توسعه روستاها بکار گیرید.

وی با بیان اینکه هر روستا باید یک پروژه عمرانی را شروع کند، گفت: قطار پروژه‌های عمرانی با تعریف هر روستا یک پروژه عمرانی به حرکت درمی‌آید.

فرماندار ویژه کرج نظارت بر ساخت و سازها و مدیریت بافت‌های روستایی را مورد تأکید قرارداد و گفت: مدیریت بحران در روستاها همواره در آماده‌باش قرار داشته باشد.

شفقی با تأکید بر اینکه باید نشست‌های فصلی دهیاران تداوم داشته باشد، گفت: دهیاران برای جذب اعتبارات همت کنند. پروژه‌های اولویت‌دار روستاها باید شناسایی شد تا هنگام جذب اعتبارات دچار مشکل نشویم
.چاپ مطلب
مدیریت بافت‌های روستایی جاده چالوس
تعداد دفعات مشاهده شده : 191
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید