کد مطلب : 60842 / تاریخ ثبت : 1397/03/22 09:26

ادامه فعالیت اُکسین البرز در هاله ای از ابهام

فصل جدید لیگ دسته اول باشگاه های کشور به زودی آغاز خواهد شد اما خبری دقیقی از ادامه فعالیت اُکسین البرز در دست نیست

این روزها تیم های حاضر در رقابت های لیگ آزادگان در حال مذاکره با بازیکنان مورد نظر خود هستند تا در فصل جدید رقابت ها با قدرت حاضر شوند.در این بین نماینده استان البرز همچون سالهای گذشته شرایط نامشخصی دارد و مسئولان این باشگاه هنوز تصمیمی برای حضوری پرقدرت در لیگ ازادگان ندارند.

در فصل گذشته اُکسینی ها در فاصله یک هفته تا آغاز مسابقات لیگ آزادگان تصمیم گرفتند تا در این رقابت ها حضور داشته باشند و از قرار معلوم مسئولان این باشگاه تصمیم داشتند به دلیل عدم حمایت مسئولان استانی سهمیه تیم را به شمال کشور واگذار کنند ولی این اتفاق رخ نداد تا در نهایت با موافقت طاهری پور مدیرعامل باشگاه این تیم در البرز ماند و به ادامه فعالیت خود پرداخت.

ماحصل این تصمیم دیرهنگام آغاز تمرینات با علی لطیفی و جذب بازیکنان باقی مانده در بازار ونقل وانتقالات بود واُکسین درنهایت خود را به مسابقات فصل جدید رساند.

شاگردان علی لطیفی در شرایط نامساعدی وارد مسابقات شدند ولی با همدلی که در ابتدای فصل داشتند نتایج درخشانی کسب کردند که خیلی از کارشناسان فوتبال البرز این امیدواری را دادند که این تیم می تواند لیگ برتری شود اما هر چه بازی ها به جلوتر آمد روند کسب امتیاز این تیم دچار خلل شد ودر نهایت علیرغم تاکید سرمربی مبنی بر مدعی بودن اُکسین و صعودش به لیگ برتر از این مهم بازماند.

حال در روزهای اخیر شنیده ها حاکی از برخی تغییرات در باشگاه اُکسین به گوش می رسد و گفته می شود مجوز باشگاه داری این تیم نیز به نام خود استان صادر شده است و این خبر به شایعات روز های اخیرمبنی بر خروج این باشگاه از استان البرز پایان می دهد ولی از مدیران این باشگاه و برنامه ریزی برای حضور در فصل جدید لیگ آزادگان خبری نیست.

اُکسین برای استان البرز است

درهمین ارتباط امیرغفرانی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز در خصوص آخرین شرایط این تیم گفت:طبق صحبتی که با یکی از مسئولان این باشگاه داشتم قرار شده است بعد ازعید فطر جلسه ای داشته باشیم و در ارتباط با حضور این تیم در فصل جدید لیگ آزادگان تصمیم گیری شود.

مدیر کل ورزش و جوانان البرز با تاکید بر اینکه امکان خارج کردن تیم اُکسین از استان وجود ندارد، بیان کرد: امتیاز این تیم در استان البرز ثبت شده است و فدراسیون فوتبال در همین خصوص ماده قانونی تصویب کرده است که به‌ موجب آن امکان انتقال هیچ تیمی وجود ندارد و با آن موافقت نمی‌کند.

غفرانی در پایان به مطالبات این باشگاه اشاره کرد و گفت:این باشگاه به هیئت فوتبال بدهکار و اداره کل ورزش و جوانان بدهکار است باید مسئولان این باشگاه برنامه ریزی دقیقی داشته باشند که مشکلات بیشتری برای این تیم به وجود نیاید.

اُکسین به هیچ استانی واگذار نخواهد شد

در ادامه حسین یدی سرپرست این باشگاه در گفتگو با خبرنگار البرز فردا اظهار کرد:متاسفانه مدیران باشگاه هیچ تصمیمی برای ادامه فعالیت در لیگ آزادگان نگرفته اند ولی پروانه ان باشگاه در استان البرز به ثبت رسیده و این باشگاه برای البرز است و به هیچ استانی واگذار نخواهد شد.

وی ادامه داد:برای حضوری موفق در لیگ آزادگان باید برنامه ریزی دقیقی شود اینکه هر ساله مدیران اُکسین تمایلی برای تیمداری ندارند و سپس با مشکلات و حواشی فراوان پا به رقابت ها می گذارند اشتباه است و هیچ ثمری ندارد.

حسین یدی در پاسخ به ای سوال که آیا حضور این باشگاه می تواند به فوتبال البرز کمک کند گفت:با این شرایط نه ولی اگراتفاقات خوشایندی برای این باشگاه اتفاق بیفتد و مسئولان باشگاه با قدرت در لیگ آزادگان حاضر شوند فوتبال البرز شاهد اتفاقات خوبی خواهد بود و بعد از سالها این تیم می تواند به لیگ برتر صعود کند.

سخن آخر

در فصل گذشته لیگ یک کشور دو تیم نساجی و نفت مسجد سلیمان موفق شدند به لیگ برتر صعود کنند و یکی از نکات مهم در این دو تیم عزم جدی مدیران و مسئولان باشگاه و استان برای رسیدن به لیگ برتر بوده است که امیدواریم این اتفاق برای فوتبال البرز هم رخ دهد و پس از سالها علاقه‌مندان به این رشته ورزشی تیمی در سطح اول کشور داشته باشند.
.چاپ مطلب
فعالیت اُکسین البرز ابهام
تعداد دفعات مشاهده شده : 55
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید