کد مطلب : 60829 / تاریخ ثبت : 1397/03/21 11:15

انفعال عارف، صدای خاتمی را هم در آورد

رییس دولت اصلاحات در جلسه با اعضای ستاد امید (گروهی از جوانان اصلاح طلب) مطرح کرد: «شخصا آقای عارف را اصلاح طلب‌تر از روحانی نمی‌دانم». با این حال، در هفته‌ی گذشته، پس از شکست عارف در انتخابات ریاست مجلس، اخباری در مورد تمایل برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به رسانه‌ها درز کرد.

یک فعال رسانه‌ای اصلاح طلب در توییتر از اظهارات انتقادی رییس دولت اصلاحات در مورد محمدرضا عارف خبر داد.

به گزارش انتخاب، زهیر موسوی نوشت: «سید محمد خاتمی صبح امروز [دیروز]در جلسه با اعضای ستاد امید (گروهی از جوانان اصلاح طلب) مطرح کرد: شخصا آقای عارف را اصلاح طلب‌تر از روحانی نمی‌دانم».

این توییت با فشار برخی جریان ها، از شب گذشته حذف شده است.

طی سال‌های گذشته، انتقادات وسیعی نسبت به عملکرد «محمدرضا عارف» رییس فراکسیون امید در افکارعمومی و رسانه‌ها وجود داشته است و بسیاری او را با عنوان «مرد سکوت‌های عارفانه» می‌شناسند که نسبت به هیچ یک از اتفاقات و حوادث مسائل روز، موضع مشخصی نمی‌گیرد.

انفعال عارف، صدای خاتمی را هم در آوردواکنش‌های انتقادی به سکوت عارف، سوژه طنزپردازان شده است

به نظر می‌رسد، این انتقادات به حدی تشدید شده که صدای رییس دولت اصلاحات را هم درآورده است؛ به طوریکه او صراحتاً اصلاح طلب بودن عارف را زیر سوال برده است.

با این حال، در هفته‌ی گذشته، پس از شکست عارف در انتخابات ریاست مجلس، اخباری در مورد تمایل برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به رسانه‌ها درز کرد. برخی این اظهارنظر خاتمی را واکنشی به طرح کاندیداتوری ۱۴۰۰ عارف می‌دانند که رییس دولت اصلاحات، با طرح این دیدگاه، نه تنها مخالفت خود را با کاندیداتوری ۱۴۰۰ وی ابراز کرده، بلکه در واکنش به انفعال شخصیتی وی در مجلس، شاید عدم تمایل خود نسبت به کاندیداتوری عارف در مجلس ۹۸ را نیز اعلام کرده است.


.چاپ مطلب
عارف خاتمی
تعداد دفعات مشاهده شده : 211
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید