کد مطلب : 60827 / تاریخ ثبت : 1397/03/21 10:51

اظهارات تند استاندار تهران؛

چرا استانداری 1700 نیرو اضافی دارد؟

استاندار تهران در شورای برنامه ریزی تهران با انتقاد از وضعیت موجود گفت: در برنامه پنجم گفته شد باید سالانه رشد 8 درصدی داشته باشیم که به آن نرسیدیم. نیروی انسانی ما برای این برنامه تربیت نشده بود برای همین نتوانستیم

محمد حسین مقیمی گفت: الان 64 هزار نفر ورودی داریم و 3 هزار نفر خروجی از دستگاه های اجرایی داریم در حالی که باید از ازای خروج 3 نفر یک نفر وارد شود. این با هیچ منطقی در نمی آید. این یعنی مبنایی نداریم در حالی که آنقدر تلفن در کشور داریم که تلفن های سازمان برنامه و سایرنهادها را می شویند و می رود.

*استانداری تهران 1700 نیرو اضافی دارد

الان در استانداری تهران 1700 نیرو اضافه داریم. متاسفانه در تهران همه خود را محق می دانند تا در مدیریت تهران دخالت کنند و خود استانداری اصلا گم شده است. من در اراک 2 نیرو خواستم استخدام کنم و معاون من 10 نامه نوشت که نمی تتوانیم نیرو بگیریم و وقتی به تهران آمدم دیدم 1700 نیرو اضافه دارند.

*اگر قدرت داشتم ...

اگر اختیار داشتم مشکل تهران را حل کنم به وزارتخانه ها می گفتم چکار به مدیرکل دارید. مگر در استانها مدیرکل ها هر روز به وزارتخانه می روند. مگر مدیرکل چقدر وقت دارد. یکی از فرماندهان نظامی و انتظامی در جلسات حضور پیدا نمی کند.

همین ها موجب می شود در آموزش و پرورش بدترین وضعیت فضای آموزشی داشته باشیم و همچنین در دانشگاه هم که قبلا اینطور نبود.

*سرانه ورزشی بهارستان 4 سانتی متر است

اگر شهرداری به داد ورزش تهران نرسیده بود ما امکانات ورزشی پاسخگوی مردم نبود و آبروی تهران را خرید. در کشور ما یک متر فضای ورزشی داریم و در شهر بهارستان تهران سرانه ورزشی 4 سانتی متر است.

وقتی غروب در این شهرستان می رویم انگار تظاهرات است چون 2 برابر استان ایلام جمعیت دارد. جمعیت پردیس با 700 هزار نفر یک بیمارستان دارد. وضعیت ما در تهران در همه شاخص ها غیر از سرمایه گذاری و اشتغال و سلامت مناسب نیست.  

*چرا مهندس مکانیک استاندار می شود؟

چرا من مهندس مکانیک هستم شدم استاندار؟ اینها باید تربیت و مدیریت شود. اینها نیاز به آموزش دارد. مدیر شرکت تویوتا می گفت کارکنان این کارخانه همه خود را عضوی از خانواده تویوتا می دانند و برای رشد آن تلاش می کنند. ما چطور می توانند با این همیت را ایجاد کنیم.
جامعه
.چاپ مطلب
استانداری نیرو اضافی مقیمی
تعداد دفعات مشاهده شده : 192
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید