کد مطلب : 60824 / تاریخ ثبت : 1397/03/21 10:08

حکیمی :

سوزاندن زباله ۲ تن از شهرداران مناطق کرج را به مراجع قضایی کشاند

مدیرکل محیط زیست استان البرز از معرفی دو تن از شهرداران مناطق شهر کرج به دلیل دپو و سوزاندن غیرمجاز زباله به مراجع قضایی خبر داد

فردین حکیمی، با اشاره به موضوع دپو و سوزاندن زباله‌ در شهر کرج، اظهار داشت: شهر کرج با توجه به انباشت زباله‌، در اکثر مناطق شهرداری مراکزی تحت عنوان "دپوی موقت زباله یا ضایعات" وجود دارد.

مدیرکل محیط زیست استان البرز با بیان اینکه در طول هفته‌ها بسیاری از این مراکز اقدام به سوزاندن زباله می‌کنند، افزود: مسئول پیگیری و برخورد با سوزاندن زباله‌ها شهرداری مناطق شهر کرج است که باید بر این مورد که  تخلف است، نظارت، پیگیری و جلوگیری کند.

وی با اشاره به اینکه نظارت بر این موارد و جلوگیری از سوزاندن زباله‌ها توسط شهرداری باید جدی گرفته شود، گفت: در شهر کرج به اندازه کافی معضلات آلودگی هوا وجود دارد که این موارد نیز سبب تشدید در آلوده شدن هوا می‌شود.

حکیمی با بیان اینکه تذکراتی به دو تن از شهرداران مناطق کرج برای موضوع سوزاندن زباله‌ها داده شد ولی توجه نکردند، عنوان کرد: دو تن از شهرداران کرج به دلیل دپو و سوزاندن غیرمجاز زباله به مراکز قضایی معرفی شدند و با ادامه این روند برای سایر شهرداران نیز این کار انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه مخاطرات سلامتی برای شهروندان کرجی خط قرمز محیط زیست استان البرز محسوب می‌شود، تصریح کرد: سوزاندن زباله‌ها سبب آلودگی هوا و ایجاد بوی نامطبوع برای شهروندان می‌شود و شکایت‌های متعددی نیز در این زمینه وجود دارد.
تسنیم
.چاپ مطلب
سوزاندن زباله شهرداران مناطق کرج مراجع قضایی
تعداد دفعات مشاهده شده : 150
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید