کد مطلب : 60822 / تاریخ ثبت : 1397/03/21 10:04

محمدیان:

کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در کرج

فرمانده انتظامی استان از کشف 10 میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق از یک انباری در کرج خبر داد

سردار عباسعلی محمدیان، گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر دپوی کالای لوازم خانگی قاچاق در یک انباری در منطقه خرمدشت کرج و توزیع آن در سطح استان البرز ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: طی عملیاتی ماموران پلیس به همراه عوامل اداره صنعت و معدن به آدرس مذکور اعزام و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در بازرسی از انباری، تعداد 363 دستگاه انواع موتور، پنل و کولر گازی با برندهای خارجی قاچاق کشف و انبار مذکور نیز پلمپ شد .

این مقام انتظامی با بیان این که در این زمینه یک نفر دستگیر شد، گفت: متهم ضمن اعتراف به دپو لوازم خانگی قاچاق اذعان داشت که برخی از کولرهای قاچاق، خراب و یا دست دوم را با دستکاری و سرویس به عنوان کالای نو به مردم فروخته و جهت گمراه کردن خریداران، کالا توسط نصاب فروشگاه نصب و در قبال کالاهای فروخته شده، برگه های گارانتی تقلبی به مشتریان ارائه می شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که ارزش کالاهای کشف شده 10 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با کالای قاچاق مسئولیت پلیس در این خصوص بیش از پیش بوده و برابر دستور العمل‌ها و ابلاغیه‌های صادره به صورت کاملا فعال و جهادی با این پدیده شوم برخورد و فعالیت قاچاقچیان کالا رصد می شود.

.چاپ مطلب
کشف لوازم خانگی قاچاق کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 141
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید