کد مطلب : 60812 / تاریخ ثبت : 1397/03/20 12:04

فلاح نژاد:

تپه‌های مریخی در نظرآباد

فرماندار نظرآباد گفت: تپه‌های رنگی واقع در ضلع جنوبی اتوبان کرج-قزوین واقع در نظرآباد، به دلیل توپوگرافی خاص و شبیه به سیاره مریخ، به نام این سیاره معروف است


محمدرضا فلاح نژاد ، در خصوص توانمندی بسیار شهرستان نظرآباد در حوزه جذب گردشگر اظهار کرد: با توجه به اینکه استان البرز بنا به جمعیت و قومیت‌های مختلفی که در خود جای‌داده است به‌عنوان ایران کوچک شناخته می‌شود، قطعاً شهرستان نظرآباد نیز در حوزه گردشگری و تنوع در جاذبه‌های توریستی می‌تواند لقب ایران کوچک را از آن خود کند.

وی در ادامه تأکید کرد: شهرستان نظرآباد دارای اماکن گردشگری بسیاری همچون محوطه ازبکی با آثار دارای قدمت 9 هزارساله، فرودگاه  آزادی که تنها فرودگاه تفریحی کشور است، تالاب زیبای صالحیه، کشت بیش از 10 گونه مختلف گندم و ... ازجمله جاذبه‌هایی است که می‌تواند این شهرستان را به یکی از جذاب‌ترین شهرها برای گردشگران داخلی و خارجی تبدیل نماید.

فرماندار نظرآباد اضافه کرد: همچنین تپه‌های رنگی واقع در ضلع جنوبی اتوبان کرج-قزوین واقع در نظرآباد، به دلیل توپوگرافی خاص و شبیه به سیاره مریخ، به نام این سیاره معروف است که می تواند به عنوان یک جاذبه خاص گردشگری دیگر نیز از آن بهره برد.

فلاح نژاد با اشاره به لزوم معرفی هرچه بیشتر توانمندی‌های این شهرستان ابتدا به کشور و سپس به جهان عنوان کرد: شهرستان ما ازنظر تولید محصولات کشاورزی و دامی، جاذبه‌های متنوع گردشگری، صنایع نساجی،آداب‌ورسوم مردمان شریف و امثال این‌ها بسیار غنی است که توجه به معرفی هرچه بهتر و شایسته‌تر آن به همگان بسیار حائز اهمیت است.

وی خاطرنشان کرد: در تلاشیم تا با همکاری و تعامل هنرمندان، معماران و طراحان، شهرستان زیبا و با قدمت غنی نظرآباد را که حقیقتاً پتانسیل فراوان در جذب گردشگر دارد به همگان معرفی نماییم.

وی در پایان افزود: معرفی هرچه‌تمام‌تر این شهرستان، افزون به جذب سرمایه‌گذار، ما را در راستای اشتغال‌زایی، جذب گردشگران بسیار و معرفی و شناخته‌تر شدن استان و شهرستانمان کمک خواهد نمود.
.چاپ مطلب
تپه‌های مریخی نظرآباد
تعداد دفعات مشاهده شده : 313
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید