کد مطلب : 60433 / تاریخ ثبت : 1397/02/26 10:41

زنگ خطر دوباره زمین لرزه در البرز

زلزله مدارس شهرستان طالقان را به تعطیلی کشاند

وقوع زلزله های متعدد در شهرستان طالقان موجب نگرانی مردم شد و این دغدغه تا جایی ادامه یافت که مدارس امروز این منطقه را به تعطیلی کشاند

 طی روزهای اخیر وقوع زلزله های متعدد در شهرستان طالقان موجب نگرانی مردم شد و این دغدغه تا جایی ادامه یافت که مدارس امروز این منطقه را به تعطیلی کشاند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان طالقان طی اطلاعیه ای اعلام کرد یا توجه به بروز زلزله های اخیر و به جهت حفظ آرامش اولیا، همکاران و دانش آموزان گرامی بر اساس تصمیم شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان، امروز چهارشنبه مقطع ابتدایی تعطیل می باشد.

شایان ذکر است روز گذشته زلزله ای به بزرگی 3 و نیم ریشتر در عمق 12 کیلومتری زمین شهرستان طالقان را لرزاند و پیش از این وقوع 4 زلزله در شهرستان طالقان موجب نگرانی مردم شد به گونه ای که مدیریت بحران تمهیدات لازم را برای اسکان اضطراری پیش بینی کرد.

همچنین جواد صادقلو فرماندار طالقان از ادامه آماده باش دستگاه‌ های خدماتی و امدادی خبر داد و گفت: نگرانی مردم از این موضوع باعث شد تا برخی تا صبح را بیرون از منزل به سر ببرند، جلسه شورای مدیریت بحران نیز تشکیل شد و دستگاه‌ های خدمات رسان و امدادی در آماده باش قرار گرفتند.
.چاپ مطلب
زلزله طالقان تعطیلی مدارس
تعداد دفعات مشاهده شده : 219
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید