کد مطلب : 59838 / تاریخ ثبت : 1397/01/23 12:36

نجفی خبر داد :

تعریض اتوبان کرج - تهران در منطقه گرم‌دره

استاندار البرز گفت: در منطقه گرم‌دره با مشکل و معضل ترافیک مواجه هستیم که در نظر داریم با تعریض این بزرگراه جاده را از 3 خط به 5 یا 6 خط افزایش دهیم تا معضل ترافیک در این منطقه کاهش یابد.

محمدعلی نجفی صبح امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی این استان ضمن تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع)، گفت: باهدف رشد و پویایی واحدهای تولیدی بازدید از این مراکز را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.
 
وی با اشاره به اینکه این بازدیدها می‌تواند درزمینهٔ رفع مشکلات و ایجاد شغل بیشتر تأثیرگذار باشد، تأکید کرد: یکی از مواردی که درزمینهٔ رفع معضل بیکاری به ما کمک می‌کند ایجاد مشاغل  روستایی همچون صنایع‌دستی ، گردشگری در روستا و بوم گردی است.
 
استاندار البرز بیان کرد: در مجموعه نمایشگاهی که بازدید از آن به عمل آمد، صنایع‌دستی و تولیدکنندگان روستایی بازار فروش مطلوبی نداشتند که لازم است با ایجاد یک مرکز فروش در این راستا به تولیدات روستایی کمک کنیم.
 
نجفی ادامه داد: بااعتباری که دولت برای صنایع روستایی در نظر گرفته است می‌توانیم درزمینهٔ بازاریابی و صادرات تولیدات صنایع روستایی کمک کنیم.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: در منطقه گرم‌دره با مشکل و معضل ترافیک مواجه هستیم که در نظر داریم با تعریض این بزرگراه جاده را از 3 خط به 5 یا 6 خط افزایش دهیم تا معضل ترافیک در این منطقه کاهش یابد.
 
استاندار البرز ادامه داد: نشست‌هایی هم با وزیر راه و شهرسازی برگزارشده است و سعی داریم با اخذ اعتبار لازم پروژه‌های مربوط به کاهش ترافیک به‌سرعت انجام شود و در این میان تکمیل پروژه اتوبان همت ازجمله پروژه‌هایی است که با جدیت در حال انجام است.

.چاپ مطلب
تعریض اتوبان +گرم‌دره کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 831
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید